Wpis z mikrobloga

Same tutaj ostatnio redpilaki i kukoldy. Nikt już nie głosi twardego blackpilla. Nikt już nie myśli według starej blackpillowej wiary. Ciągle pojawiają się tylko jakieś herezje o dynaminie, wychowaniu przez rodziców, statusie czy mieszkaniach. Ciągle sączy się jad w formie słabo ukrytej kłamliwej agitacji na rzecz antymęskich partii politycznych.

BLACKPILL UPADŁ
MILIONY MUSZĄ REDPILLOWAĆ

#blackpill
Pobierz R.....a - Same tutaj ostatnio redpilaki i kukoldy. Nikt już nie głosi twardego blackp...
źródło: 17214%20-%20SoyBooru
  • 33
@programista15cm: przecież blackpyl jest przyjęciem świata i rzeczywistości takim jaki jest, chad dzięki temu wie, że jest chadem i nie musi nic robić by ruchać (wersja dla chadów z zaburzeniami psychicznymi), a przegryw wie, że it's over i nikt tematu już nie musi roztrząsać i każdy żyje własnym życiem
@programista15cm: dla mnie to ma tyle sensu, że mężczyźni poszukujący super porad życiowych od rodziców, wujków czy guru podrywu z Internetu mogą zweryfikować prawdy objawione z badaniami z blackpillu i przez to nie będą się zachowywać jak uległe cioty, cuckoldy lub napędzać konsumpcjonizmu, np. o tak ten pasek lubią samica, ja być modny ubrany mężczyzna, tym razem Kasia z pracy na mnie spojrzy przychylnym okiem i da się umówić na kawę,