Wpis z mikrobloga

#modameska #niebieskiepaski #rozowepaski #ubierajsiezwykopem #ubrania #streetwear #zycienakrawedzi

Gdzie można się normalnie ubrać, mając pod 2m wzrostu, szerokie bary i wąska talie?
Chciałbym, żeby ciuchy układały się jak na zdjeciu.
Tylko, że ja poniżej XL to praktycznie nie schodzę. A wydaje mi się, że w sieciowkach, to większe rozmiary są I tak na niskich ludzi, z tym że uwzględniają tam miejsce na brzuch. Bo nie wiadomo czemu ale większość koszulek jest za wielka w pasie/talii itp. Ze spodniami z kolei mam tak, że wszystkie praktycznie za krótkie.
Tylko w Vistuli udało się kupić zaje*iscie leżący garniak i dwie pary eleganckich spodni,bo maja rozmiarówke na 194 (ja mam 198). I to jest niebo, a ziemia, w porównaniu do takiej #zara, czy np Massimo Dutti.
Jakby ten krój ma ogromne znaczenie. Koszule i tak misialem taliowac lekko ale byla calkiem spoko fabryczna. A to byla i tak super slim.

NIE chcę wszystkiego w drogich sklepach kupować lub przerabiac u krawca, bo chce kupic jakieś normalne ciuchy, które są teraz modne. Czasami coś trafiam na Asos ale to jak loteria jest.
LadnyChlopczyk - #modameska #niebieskiepaski #rozowepaski #ubierajsiezwykopem #ubrani...

źródło: Screenshot_20230506-142717_YouTube

Pobierz
  • 4