Wpis z mikrobloga

W sumie to niesamowite jest to, że taki Adrian Cios jeździ sobie mercedesem wartym około 400 tyś złotych, a jest sobie internetowym głąbem, nie wnosi nic, potrafi tylko wydzierać się na konferencjach i jeszcze zarabia lepiej niż 3/4 Polaków, smutne..

#famemma #primemma #danielmagical
  • 26
  • Odpowiedz
@folwgnag94: przecież nie ma szans, żeby ten pozer dał radę miesiąc w miesiąc płacić 4k+ za leasing

chyba że jest na tyle głupi, że wydaje większość pieniędzy na reprezentację
  • Odpowiedz
@folwgnag94: polecam odizolować się od nadmiaru mediów społecznościowych skoro Cię to boli. Ja np wiem że ciot to lamus bez jakiejkolwiek charyzmy, do tego bez wykształcenia i umiejętności. Wczorajszym ruchem tylko przyspieszył czas w którym będzie musiał wysyłać CV na słabo opłacane stanowiska bądź emigrację ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@folwgnag94: przecież zegarek jak tuman(pot. «obraźliwie o osobie nieinteligentnej lub mało zdolnej») możesz mieć za 50 dolarów z aliexpress, a nie skapniesz się czy to rolex czy chińczyk, bo wyglądają identycznie
  • Odpowiedz
@folwgnag94: ciekawie będzie jak federacja #!$%@? mu karę finansową. Ciekawe na co wejdzie komornik, wynajęty apartament, wypożyczony samochód, czy podrabiane szmaty i rolexy z bazaru w Turcji. Na koncie deficyt kasy, mówiono przecież o tym, że chciał byle jaką walkę sobie załatwić chociaż za 5k. Milioner z Bożej łaski xD
Edit: głowa do góry Mirku. Nic co widzisz na Instagramie nie jest tym, czym się wydaje być.
  • Odpowiedz
@BijeNiemcaPoKasku: a to nie c klasa przypadkiem? Widziałem przez chwilę tego mieta jak ciota miała publiczny instagram, jak to jakiś diesel w bieda wersji bez światełek w środku to za 2k miesięcznie można ogarnąć w leasing a w wynajmie na rok pewnie jeszcze taniej
  • Odpowiedz