Wpis z mikrobloga

Ale będzie obstrukcja #ukrofile za kilka dni przy rocznicy Zbrodni/Rzezi Wołyńskiej tzn. masowym mordzie cywili przez ukraińców w mocno wyszukany i brutalny sposób aby ofiary najbardziej doznały bólu i zostały upokorzone w najpodlejszy sposób.

Już widzę te fikołki o tym, że to nie oni osobiście, że to stare dzieje, że wiele się zmieniło czy też że nie należy rozpamiętywać takich zaszłości.

Zawczasu #ukrofile zakupcie sobie duży zapas maści na ból tylnej części ciała xD

A tymczasem inżynierowie zza Buga już niczym Ci śniadzi pokazują różki w Polsce, a nie mówiłem...

#ukraina #wojna #krwawaniedziela #wolyn #rzezwolynska #niepopularnaopinia
dzidek_nowak - Ale będzie obstrukcja #ukrofile za kilka dni przy rocznicy Zbrodni/Rze...

źródło: od-rzezi-wolynskiej-

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@dzidek_nowak: ja nie wiem po co aż tak to piętnować i pamiętać, serio w 2 ww Niemcy wyrżnęli ile 5/6 milionów Polaków ? To było z 20% ludności Polski to nie powinniśmy im nigdy ręki podawać, a ile polaczkow o 6 rano kartę w Monachium odbija na zakładzie. #!$%@?ć i Ukraińców i ruskich.
  • Odpowiedz
@DawCioS Liczba 6 mln osób to ludzie obywatele Polscy ktorzy zginęli w czasie 2 wojny swiatowej i odnosi sie nie tylko do ofiar Niemców ale takze ukraincow w czasie rzezi wolynskiej oraz wojsk radzieckich, poza tym z tych 6 mln znacza liczba to Żydzi ktorzy byli obywatelami Polski ale nie byli Polakami a ponad połowa z nich nawet nie znala jezyka polskiego( nie umniejsza to zbrodnie Niemców. Liczba 6mln została podana szacunkowo
  • Odpowiedz
@neurotiCat: ale wiesz, że ta słynna bandera również walczyła z ruskimi? I jest to bardziej skomplikowane. My też 20/30 lat wcześniej od tamtych wydarzeń też nie zachowywaliśmy się fer, nie chce w żaden sposób tu popierać banderowców aczkolwiek mieli sporo na sumieniu to fakt, ale przede wszystkim #!$%@? ruskie psy co dla nich teraz jest symbolem, że 80 lat po tych wydarzeniach dalej rozkład jazdy wiadomo jaki. Co nie zmienia faktu,
  • Odpowiedz
a nie wiem po co aż tak to piętnować i pamiętać, serio w 2 ww Niemcy wyrżnęli ile 5/6 milionów Polaków ? To było z 20% ludności Polski to nie powinniśmy im nigdy ręki podawać, a ile polaczkow o 6 rano kartę w Monachium odbija na zakładzie. #!$%@?ć i Ukraińców i ruskich.


@DawCioS: Różnica taka, że jak dzisiaj w Niemczech nie możesz wychwalać Hitlera czy innych nazistów, bo trafisz do pierdla.
  • Odpowiedz
@DawCioS: Strzelam, że chodzi o to, że Niemcy nie robią problemu z ekshumacjami, pochówkiem, cmentarzami, że Hitler, Himler i Goering to anty-bohaterowie i nie mają pomników. Może dlatego, że Niemcy przepraszają za IIWŚ. Nawet ruscy w jakiś zawoalowany sposób zaakceptowali świadomość zbrodnio katyńskiej.
  • Odpowiedz
a przeszkadza ci że w Rosji wychwala się Stalina i innych morderców?


@mamlepszegogolfanizty: Nie obchodzi mnie to zbytnio, bo nikt o Rosjanach nie mówi, że to jest nasz bratni naród. Ani Rosja nie otrzymała od nas pomocy wartej miliardy dolarów, ani nie przyjęliśmy kilku milionów rosyjskich uchodźców. Tak więc nie mamy żadnego wpływu na to co się w Rosji o Stalinie myśli. Od Ukraińców za to mamy prawo wymagać odrobiny zrozumienia
  • Odpowiedz
  • 5
My też 20/30 lat wcześniej od tamtych wydarzeń też nie zachowywaliśmy się fer

@DawCioS: o i mamy pierwszego.

ale przede wszystkim #!$%@? ruskie psy co dla nich teraz jest symbolem

@DawCioS: oni w zależności kto był zaborcą i skąd wiał wiatr oraz co im obiecano to tak "walczyli" a że Polscy cywile w tym kobiety i dzieci były najłatwiejszym przeciwnikiem to ich najskuteczniej zwalczali.

robią to co pewnie by na
  • Odpowiedz
@dzidek_nowak: ja nie wiem co cię dziwi, obstawiam, że czołgami by nie wjechali, ale próbowali by to samo co na Białorusi tylko X5, co by nie było wolę nie mieć ruska za naszą bezpośrednią granicę co nie zmienia faktu, że za to co nam w historii polski zrobili trzeba ich #!$%@?ć.
  • Odpowiedz
@Koniasz: kurde, nie usprawiedliwiam tego absolutnie, to są sprawy do wyjaśnienia, ale ogólnie porównywanie ich do Niemców TERAZ to jest kosmos - od tamtych zbrodni Niemcy mają inną władze, nie borykają się z butem innego państwa nad sobą od lat i mieli czas na poukładanie tych spraw (ile lat minęło od IIWŚ!). Na Ukrainie jeszcze jakieś 10 lat! temu mieli tam Janukowycza, który też był rosyjskim butem. Dajmy im kurde czas,
  • Odpowiedz