Wpis z mikrobloga

Kobiety narzekają, że są nazywane dzi*kami i tym podobnymi kiedy mają za dużo partnerów seksualnych albo performują "dziwne" akty seksualne jak ten na Openerze w fotobudce.

Jak kobiety nie chcą być tak nazywane to spoko. Możemy się zamienić powodzeniem na rynku matrymonialnym i niech kobiety mają takie same powodzenie na rynku matrymonialnym jak mężczyźni, a mężczyźni jak kobiety. Ja w zamian za takie przywileje na rynku matrymonialnym i możliwość uprawiania seksu z setkami kobiet w jeden dzień, kiedy jako mężczyzna ciężko o liczbę 10 kobiet w ciągu całego życia, mogę być nazywany dziwka*zem, kur*ą i tym podobnie.
#przegryw #blackpill #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #seks #tinder
  • 21
  • Odpowiedz
@tylkoponsfw:

Możemy się zamienić powodzeniem na rynku matrymonialnym

1. Takie coś jak ''rynek matrymonialny'' nie istnieje bo relacje międzyludzkie to nie jakiś ryneczek lidla i coś czym możesz handlować, tego się nie da kupić.

Ja w zamian za takie przywileje na rynku matrymonialnym i możliwość uprawiania seksu z setkami kobiet w jeden dzień, kiedy jako mężczyzna ciężko o liczbę 10 kobiet w ciągu całego życia, mogę być nazywany dziwka*zem, kur*ą i
  • Odpowiedz
@Cztero0404:

Takie coś jak ''rynek matrymonialny'' nie istnieje bo relacje międzyludzkie to nie jakiś ryneczek lidla i coś czym możesz handlować, tego się nie da kupić.


No nie bardzo. Dosłownie relacje kupujesz w wymianie barterowej. Ujęcie tematyki budowania relacji, jako coś "co w sumie nie zależy od przydatności twoich atrybutów" (czyt. przydatności w "wymianie") mocno rozmywa koncepcje.

Jeśli swoje relacje z kobietami sprawdzasz tylko i wyłącznie do seksu to już wiem
  • Odpowiedz
@Cztero0404: następnym razem jak się będziesz wymądrzał w internecie to poczytaj coś na ten temat. Podczas ciąży nie ma miesiączki. Można też brać hormony lub użyć wkładki hormonalnej. Pamiętaj "nie wiem to się nie wypowiadam".
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: czy ktoś mówił o trwałym? A reszty mojej wypowiedzi już nie widzisz. Blokuje cię jesteś albo tropem albo żeńska wersja przegrywa który chce tylko bzdury w internecie wypisywać i żalić się.
  • Odpowiedz
@celebert antykoncepcja może w ogóle nie wyciąć boleści jakie są podczas miesiączki albo podczas czasu przerwy między jednym opakowaniem antykoncepcji a drugim. Wkładki hormonalne ciężko mieć przepisane w Polsce i z reguły to się udaje kobiecie co ma conajmniej jedno dziecko albo jest po 40tce i ciąża moje być zagrożeniem życia lub zdrowia. Ogólnie te wkladki hormonalne tez nie sa takie proste bo one się kilka miesięcy zagnieżdżają zanim realnie zaczną działać
  • Odpowiedz
@celebert:
Bo to ja mówiłam o trwałym? Oddam bóle miesiączkowe do końca życia w zamian za brak powodzenia seksualnego u wszystkich mężczyzn (prócz mojego niebieskiego). Tak to brzmiało. Jak widać sam sobie dopowiadasz co ci się podoba i wkładasz w czyjeś usta własne slowa a potem odwracasz kota ogonem i wyzywasz xD
  • Odpowiedz
@Cztero0404 może on zle rozumie słowo „miesiączka”. Bo taka klasyczna wyrzuca sporo krwi i komórkę jajowa a taka przy antykoncepcji jest po prostu mniej obfita i nie wyrzuca komórki jajowej bo nie było owulacji. Dlatego to w literaturze nazywają krwawieniem z odstawienia ale to i tak jest tam krew z tego samego źródła jak bez tabletek
  • Odpowiedz