Wpis z mikrobloga

Dzień dobry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Otóż intensywnie szukałem mieszkania do zakupu, nawet coś ciekawego udało się znaleźć. Plus jest taki, że właściciel zostaje do jesieni, więc akurat na wydanie decyzji bezpiecznego kredytu :) Minus jest taki, że wszystko muszę ogarnąć sam, bo nie sprzedaje przez biuro. Powiedzcie co trzeba ogarnąć, czy ew. jest jakiś wzór umowy przedwstępnej na BK2%?
#bezpiecznykredyt #kredythipoteczny #kredyt2procent
  • 14
Idź do biura, powiedz, że jesteś głupi i chcesz zapłacić kilkanaście tysięcy i minusów brak. Nic nie musisz ogarniać. Umowa przedwstepna, numer kw i zaświadczenie że spółdzielni o niezaleganiu i jeśli nie ma na mieszkaniu kredytu to do notariusza, bo od takich spraw jest notariusz a nie pośrednik. Chcesz zapłać mi 20k i ci ogarnę. A powiem ci lepiej, nawet umowy przedwstępnej nie musisz mieć, wystarczy iść do notariusza od razu l,
Chcesz zapłać mi 20k i ci ogarnę


@struspedziwiart: trochę dużo jak na sprawdzenie KW w ogólnodostępnym rejestrze, przygotowanie wypisu z ewidencji gruntów i budynków które kosztuje kilkadziesiąt złotych w PODGiK, pobranie zaświadczenia ze spółdzielni i wpisanie danych do umów-gotowców.
@struspedziwiart: Okej, to właśnie taką umowę przedwstępną muszę sporządzić... No i właśnie szukam takiego wzoru (albo sposobu jak przerobić zwykłą umowę przedwstępną) z zapisem warunkowym o dostanie BK2% :P
@struspedziwiart: a w przypadku gdy na kupowanej nieruchomości jeszcze ciąży hipoteka? + bk2% czyli w sumie chgw jaką date końcową tam wpisać. w planach mam niby juz z przedwstępną #!$%@?ć do notariusza żeby za rączke poprowadził.
@tuschescu: zgłoś się do doradcy kredytowego, którego opłaci na końcu bank w którym zdecydujesz się na kredyt. Doradca powinien ogarnąć Ci umowę przedwstępną i poprowadzić się przez wszystkie punkty aż do finalizacji umowy kredytowej.