Wpis z mikrobloga

Znalazłem na Redditcie mnóstwo subredditów poświęconych „damskiemu blackpillowi”, tj. looksmaxxingowi kobiet. Jest ich kilkanaście, w różnych odmianach, np. looksmaxxing dla kobiet po 30 lub dla kobiet czarnoskórych.

Na każdym z nich aktywnie udzielają się tysiące pań, które piszą głównie o zrzucaniu wagi, operacjach plastycznych, maskującym niedoskonałości makijażu itd. - no nic nowego. Kobiety są przecież absolutnie świadome roli wyglądu. Zauważyłem jednak, że… używają nomenklatury znanej w środowisku blackpilla męskiego - również na wykopowym tagu. Mówię - „o fajnie, pewnie nauczyły się od panów, zaraz wejdę na męski subreddit, zobaczyć o czym piszą mężczyźni, przecież na damski mają absolutny zakaz wstępu, za złamanie którego czeka ich ban permanentny”.

Na kolażu poniżej widać, jaką aprobatą i popularnością cieszy się „damski blackpill” we współczesnej sferze publicznej. W komentarzu wstawiam, jaką aprobatą cieszy się ten męski ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#blackpill #pieklokobiet #pieklomezczyzn
Tywin_Lannister - Znalazłem na Redditcie mnóstwo subredditów poświęconych „damskiemu ...

źródło: FF48B90C-A9FC-4667-BAF3-BFAD9223749E

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
@olaf_wolominski: niestety, prawda jest taka, że mężczyzna, który chciałby wzbić się ponad poziom przeciętnej atrakcyjności np. poprzez operację plastyczną, nie tylko nie otrzyma wsparcia ze strony kobiet, ale przez większość z nich zostanie wyśmiany. Kobiety nie lubią być „oszukiwane”, mimo że same regularnie stosują dziesiątki tricków, żeby się upiększyć. To jest jedna z najgorszych hipokryzji w ich wykonaniu.

Przeciwnikami będą też inni faceci. Przykładowo, prawie zawsze pod postami o utracie włosów
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: To prawda. Ludzie, a szczególnie kobiety instynktownie czują wewnętrzną odrazę gdy dowiadują się że facet mógł przechodzić lookmaxxing.
Z punktu widzenia ewolucji to racjonalne, w końcu taki facet wprowadza normicką percepcję w błąd i fałszuje wizualnie swoje geny.
Można sobie wyobrażać jaką trwogę w gadzim mózgu kobiety wywołuje świadomość że może dać się nabrać genetycznemu kuglarzowi i kopulować z posiadaczem niskiej jakości DNA.
Myślę że na poziomie odczuć to nawet
  • Odpowiedz
Na każdym z nich aktywnie udzielają się tysiące pań, które piszą głównie o zrzucaniu wagi, operacjach plastycznych, maskującym niedoskonałości makijażu itd. - no nic nowego.


@Tywin_Lannister: Chciałbym zobaczyć tego efekty. A szczególnie zrzucenia wagi bo większość kobiet wystarczy, że wróci do prawidłowej wagi i już rozdaje karty na rynku matrymonialnym. Wszystkie kobiety które znam i narzekają na to, że nikogo nie mają to grubaski które aktywność fizczyną skończyły w liceum. Szczupłe
  • Odpowiedz
@olaf_wolominski: nie ma takiej operacji która by zrobiła taka różnice
Zaraz napiszesz ze jak ktoś był fatcelem i schudł to tez oszukuje xD
Prawda jest taka, ze liczy to jak wyglądasz tu i teraz i reszta nie ma znaczenia
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: kobiety biologicznie szukaja dobrych genow. GENOW. one nie chca typa co musial sie starac o wyglad. one chca typa z genami co mu daja taki wyglad jedzac pizze, pijac piwo, i lezac na kanapie.

dlatego kobiety nie maja szacunku w ogole do meskich staran na silowni czy wysmiewaja diety u facetow

dla nich sie liczy efekt, a im latwiejsze jest osiagniecie efektu tym lepiej
to dokladnie przeciwnie niz to co
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: o kurde nie wiedziałem, że ten looksmaxing jest zablokowany na reddicie xd

Swoją drogą niesamowite jak w ostatnich latach zwiększyła się rola blackpilla w społeczeństwie. Branża beauty zapierda7a niezależnie od płci. Dużo ludzi uświadomiło sobie jaką rolę odgrywa wygląd i goni za lepszym życiem (ja nie jestem wyjątkiem).
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: podwójne standardy to jedno (nie przeczę temu, że istnieją, bo zarówno feministki jak i przegrywy je masowo i chętnie stosują), ale domyślam się również, że na tej grupce nie było rozmowy tylko o looksmaxingu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Podobnie jak na wykopie na tagu #przegryw nie ma dyskusji tylko o samym przegrywie, ale masa mizoginistycznego gówna, w sumie co najmniej połowa contentu tam to narzekanie na
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: zobacz jeszcze takie grupy na facebooku jak "Give Her a Job", też pokazują dysproporcje między tym jak wspierają się kobiety, a jak mężczyźni. Łatwo w tym wszystkim hejtować i obwiniać kobiety za te niesprawiedliwości, ale przypominam, że prowodyrami tego są mężczyźni, bo zazwyczaj szefostwem tych wszystkich portali i korporacji wcale nie są feministki tylko przecież inne chłopy. Ostatecznie osobami decyzyjnymi za to, że kobiece grupy się trzymają, a męskie spadają
Bananek2 - @Tywin_Lannister: zobacz jeszcze takie grupy na facebooku jak "Give Her a ...

źródło: Screenshot_39

Pobierz
  • Odpowiedz