Wpis z mikrobloga

@tomo1111: Ja tylko przypomnę że podczas wyborów prezydenckich rzeczywiście się do nich przymilał. Od samego początku coś mi w nim nie pasowało, i NAPRAWDĘ się nie zdziwię jak się z czasem okaże że PO pójdzie w koalicję z Konfederacją lub posłowie obu partii zaczną przechodzić między swoimi ugrupowaniami. Nie można tego wykluczyć, nawet jeśli taka sytuacja wydaje się być na dzisiaj czymś totalnie absurdalnym.

@RepublikaFederalnaNiemiec Gdyby rzeczywiście to była jego wypowiedź,
Nie można tego wykluczyć, nawet jeśli taka sytuacja wydaje się być na dzisiaj czymś totalnie absurdalnym.


@Xing77: Nie można wykluczyć bo kiedyś PO miało być gospodarczo tym czym jest teraz Konfederacja. Jak Tusk zechce wrócić do korzeni to mogą przegłosować coś razem.
@tomo1111: No właśnie. Jednak nie sądzę by PO była lub miała zadatki do bycia Konfederacją pod względem gospodarczym. To już bardziej Nowoczesna tu pasuje.

Ale będzie piec dupa zwolenników PO jak się okaże że wejdą w koalicję z Konfederacją. :D
@Xing77:

bardziej Nowoczesna tu pasuje


Pardoksalnie Petru i Mentzen gospodarczo postulują w 90% to samo, ale Neuropki widzą co chcą widzieć. Na debacie w większości rzeczy byli mocno zgodni.

Ale będzie piec dupa zwolenników PO jak się okaże że wejdą w koalicję z Konfederacją. :D


Jak Tusk będzie chciał coś przegłosować zeby rozliczyć PIS to Konfederacja mu pewnie pomoze. Jak będzie chciał przegłosować jakieś obniżki podatków, lub cięcia socjalu to Mentzen
@tomo1111:

Na debacie w większości rzeczy byli mocno zgodni


W kwestiach gospodarczych pewnie tak. W kwestiach społecznych już niekoniecznie.

Koalicja PO z Konfederacją byłaby naprawdę czymś pięknym dla moich oczu. Już widzę te tłumy emerytów którzy nie mogliby tego znieść. :D
Nie żebym tu kogoś wspierał, ale może ludzie przejrzą w końcu na oczy że jednak ich opozycja wcale nie jest taka cudowna i demokratyczna jak się wydaje..

Koalicja Konfederacji z
W kwestiach społecznych już niekoniecznie.


@Xing77: a to tak, ja mówiłem głównie w kontekście gospodarki. Konfederacja tutaj w sprawach gospodarczych mogłaby sporo zawojować z Po - o ile Po się ogarnie i zrezygnuje z babciowych i innych socjali.

Generalnie na ten moment najważniejsze są dla mnie kwestie gospodarcze.