Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Ej sytuacja jak bait a wy lubicie takie.
Od 2 tygodni rozowa wie ze w ostatni weekend ide na urodziny do najlepszego przyjaciela. Teraz wyszło z naszą paczką znajomych, że jest wyjazd na domek nad jeziorem, bo kolega udostępnia prywatny. Termin nie do zmiany. Ja po 1) chciałem isc do przyjaciela bo jest wazniejsze to dla mnie a po 2) byłem wczesniej umówiony a ja jestem człowiekiem słownym. No i mnie o zdanie nikt nie pytał, we dwóch się dogadali kumple.

No i afera. Ze kolega wazniejszy dla mnie niż ona, że nie chce wspólnych wakacji razem spędzac tylko z kolegami sam(ona nie była zaproszona) No ogólnie kwas, że taki własnie jestem i ze ona zepsuty wyjazd bedzie miec jak mnie nie bedzie.
I tak szczerze gdybym nie pojechał na te uro ziomka to nie ma jakiejś większej różnicy. Ja z nim widuje sie bardzo często i wspólnie w dwójke pijemy. Ale te zachowanie rózwej ehh to nie jest normalne prawda?
Mogę zostać przy swoim co się skonczy sam nie wiem czym. Moze rozpadem. Ja wiem, że powiecie miras olej karyne, ale jednak to nie takie proste, zalezy mi na niej. Nasz staż do półtora roku ponad.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 25
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @uwuwuwuwuwu
Ale to co mam wywalic sie na plany na zachcianke rózowego?
To jest wyjazd na weekend a nie wspóle wakacje. A też nie jest wyjście z kumplem tylko urodziny ziomka co znam 20 lat.
Nwm dla mnie sytuacja przesadzona


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: może boi się opuszczenia, są takie laski, że jak masz wyjechać na jedną noc nawet to dostaje szału do takiego stopnia, że ma fizyczne objawy jakichś dolegliwości

przyczyna - w dzieciństwie, brak stabilizacji w domu rodzinnym, lękowy styl przywiązania
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: niech #!$%@? histeryczka
@heniek_8: może niech baba sobie ogarnie łeb zanim wejdzie w związek, bo nikt nie ma ochoty znosić jej #!$%@?ń? Ano tak, kobieta to nie musi, takie rzeczy to tylko facet musi zrobić a każdy potencjalny bolec musi tolerować #!$%@? księżniczki
  • Odpowiedz
@2-aminopirydyna: nie denerwuj się niepotrzebnie :)
praktycznie każdy zaburzony człowiek uważa że wszystko z nim w porządku, że gdyby tylko inni zachowywali się inaczej, czytaj tak jak trzeba, to oni nie musieliby #!$%@?ć :)

ty też pewnie, i ja też, wiele moglibyśmy się dowiedzieć o sobie, o swoich wadach, o tym że w relacjach z innymi można by poprawić jeszcze to i owo
mimo to, jednak uważamy się za na tyle
  • Odpowiedz
@heniek_8: zapomniałem, że jak nie dam lenny'ego to mogę zostać posądzony o zdenerwowanie się na wpis na portalu ze śmiesznymi papieżami XD. Tak czy owak, chodziło mi bardziej o to, że gdyby post był obrócony płciami to już w komentarzach by się zleciało stado bab z mamaboss i tym drugim #!$%@? na czele mówiących, że typ musi iść na terapię, a ty "YOU GO GIRL"
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Jeśli Twoje plany z kumplem ugadane były pierwsze, to mają pierwszeństwo. Ja bym na miejscu różowej pojechała sama z paczką na weekend, w końcu to też jej znajomi (chyba że jadą same pary), chcesz to jedź do kumpla. Jeśli kumpel jest spoko gość i macie dobrą relację, zawsze możesz powiedzieć, jak się sprawy mają i zapytać, czy miałby problem z przełożeniem, przy czym zawsze możesz dodać, że jeśli jemu inny
  • Odpowiedz
No i afera. Ze kolega wazniejszy dla mnie niż ona


@mirko_anonim: Zawsze wybieraj plany nad baby i nie rezygnuj z takich wypadów. Nie dość że sam będziesz miał odskocznie i jak cię rzuci będziesz miał nadal znajomych (znam pełno przypadków gdzie się rozstali i nie mają oboje, bo tylko siebie widywali jak byli razem) To dodatkowo ona cię będzie bardziej szanowała jak zostaniesz przy swoim i wie że nie ma cię
  • Odpowiedz