Wpis z mikrobloga

Ejj Mirko pomóż, bo żem zgłupiał: chciałbym przeznaczyć 1500-2000 na nowy telefon, z gwarancją, z fakturą, dostawą w ciągu maks kilku dni, dużą ilością ramu, możliwością nagrywania wszystkich rozmów (lub dogrania tej opcji = uniwersum Xiaomi), ekranem LED, z nagrywaniem 4k60fps i dobrą stabilizacją.
Bez większego znaczenia data premiery, system, audio, bateria, wygląd, parametry wyświetlacza, kolor, nawet jakieś powystawowe ryski.
Rozkminiam 11t pro, mi10, mi mix3, poco f4 - a może podpowiecie coś jeszcze?
#telefony #android #xiaomi #smartfon
  • 6
  • Odpowiedz
mi10, mi mix3,


@lovalu: prawilnie orzypominam, ze mamy 2023 a nie 2018 czy 2020.

Chcesz nowego telefonu z gwarancja, a wymieniasz urzadzenia z data premiery 2018 czy 2020. Te telefony nie beda nowe, po sklepach nie ma ich od 2 lat najmarniej, wiec jedyne na co trafisz to 'nowe' refurby na zamiennikach.

Za 2000zl masz poco f5, lub ubieglorocznego mi 12. Poczytaj tylko ktore z nich maja OIS, bo sensorami zezreja
  • Odpowiedz
  • 0
prawilnie orzypominam, ze mamy 2023 a nie 2018 czy 2020


@PurpleHaze: tak, dlatego piszę, że data premiery bez znaczenia, a wciąż uda się znaleźć takie stare modele z gwarancją producenta. Właśnie przesiadam się z Mi8, który dokonał żywota - i ten telefon w wielu kwestiach nie odstaje współczesnym - dla mnie więcej niż wystarczający.

Natomiast miej z tylu glowy


mam, ale nagrywanie rozmów dodam przez zmianę romu - dla mnie funkcja
  • Odpowiedz