Wpis z mikrobloga

#orange znalazłam fajny błąd pozwalający na stworzenie sobie dużo lepszej oferty niż ucha sztandarowy 1tb za 365zl #internetmobilny ; wychodzi 455zl czyli ciut więcej, ale wchodzi 7tb (co najlepsze-sumuje się i działa wielokrotnie) z jednej strony chciałabym by to działało jak najdłużej dla ludzi zdanych na mobilny a z drugiej jak przypomnę sobie że Orange to stara państwowa telekomunikacja Polska wykupiona przez Francuzów i ich Orange to życzę im strat, jak każdej korporacji i firmie która zatrudnia więcej niż krytyczna pulę osób po której staje się parodią samej siebie i tak sobie myślę co z tym zrobić, raz nabitych gigabajtów system nie cofnie, więc najpierw nabije sama, sprawdziłam że działa, wezmę ciepła kąpiel, zadzwonię do swojego mentora i pomyśle co z tym zrobić dalej #phreak #greyhat #cebuladeals
KingaM - #orange znalazłam fajny błąd pozwalający na stworzenie sobie dużo lepszej of...

źródło: Gigachad_phreak_nerd_green_colors_night_aliens_spaceship_love_oil_painting_bricks_2824071122

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz