Wpis z mikrobloga

@iwannafreshstart Dla niektórych tak, a jak ktoś chce mieć dzieci to niech będzie je w stanie utrzymać. Takim ludziom nie powinno się dawać czegokolwiek innego niż ulga podatkowa. Wtedy by musieli pracować i byłoby ich stać
To są główne czynniki inflacji


@Ulyssos: Nie pytałem o główne czynniki inflacji. I też nie pytałem Ciebie tylko @ananasowy.

Bo to nie jest takie łatwe do udowodnienie. Jaki to maiło wpływ podczas hossy. Jaki to ma wpływ podczas kryzysu. Czynników jest milion więc jak zarzucił wykopkom "zerową wiedzą o ekonomii" więc che nich udowodni swoją wiedzę i jej źródło.

@CzyWszystkoJestJuzZajete: nie będę się angażować w pisanie poważnych wykładów na wykopie, bo w takim miejscu jak to mam duże szanse, że stracę czas i energię na konfiarskiego trolla

cytując Korwina krula "nie będę zastępował pańskich nauczycieli", danych jest pełno, ale duży wpływ na inflację ma nasza głupia polityka wobec zagranicznych kapitałów (np. sieci marketów niemieckich jak Lidl) i głupia polityka energetyczna

nie trzeba być geniuszem ekonomii i matematyki, żeby wiedzieć, że
nie będę się angażować w pisanie poważnych wykładów na wykopie

stracę czas i energię na konfiarskiego trolla


@ananasowy: Przy takim pisaniu to jedynego trola jakiego możesz zobaczyć to będzie jak staniesz przed lustrem.

nie trzeba być geniuszem ekonomii i matematyki, żeby wiedzieć, że świadczenia 500+ to przy naszym budżecie splunięcie


7,7% za 2022r.... rzeczywiście splunięcie.