Wpis z mikrobloga

Mam takie pytanie odnośnie #tinder - bo reklamują się, że:

"Z ponad 70 miliardami par na liczniku Tinder® jest najpopularniejszą bezpłatną aplikacją randkową i najlepszym miejscem do zawierania nowych znajomości. Masz ochotę porandkować, poszerzyć grono znajomych, a może zagadać do lokalsów z dowolnego zakątka świata? Tinder to nieograniczone możliwości poznawania nowych ludzi. "

A jak ktoś ma tam konto właśnie w celu nierandkowym to zaraz jest kociokwik, bo *przecież to TINDER, tam sie nie szuka znajomych*

Jak to jest? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 8
@Honnessy Bo 99% takich osób się oszukuje i klasycznie „nie wiem co tu robię, tylko się rozglądam, chce znaleźć kumpla” a wewnątrz siebie szuka drugiej połówki tylko albo wstyd się do tego przyznać albo to jakiś mechanizm obronny, żeby w przypadku rozczarowania nie czuć się zranionym.

Ta apka powstała do szybkiego seksu, potem ewoluowała w randkowa i tyle.

I generalnie jedna zasada. Facet z reguły nie szuka koleżanek, singiel szuka partnerki. Koleżanki
@czuczupikczu: no nie żartuj, jak juz to najpierw byla randkowa, potem zrobila sie na numerki..

Aczkolwiek przychodzi taki moment w życiu, gdy juz nie masz gdzie poznawać nowych ludzi, z tymi których masz gdzieś Ci nie po drodze no i co ze sobą wtedy zrobic? Tinder brzmiałby dobrze..

@chlopak_twojej_matki ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Honnessy poczytaj sobie czym była jak weszła do PL… u nas zaczęło się od apki na niezobowiązujące spotkania a potem przeszła w normalna apke randkowa :)

Wiem, ze jest taki moment, bo sam w nim jestem i sam się zastanawiam gdzie można poznać ciekawa kobietę jak nie na tinderze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Honnessy wiesz, nikt nie powiedział, ze nie możesz próbować szukać kumpli na tinderze, może się udać. Jednakże jak nie miałaś tam nigdy konta to nastaw się na stado napalencow myślących o ons, etc. Trzeba trochę czasu i cierpliwości, żeby znaleźć kogoś ciekawego w wiadrze mułu
@czuczupikczu: wlasnie to jest zabawne bo zaczelam szukać wszystkich żeby nie było dyskryminacji, ale faceci w ogóle nie czają tej koncepcji, wiec teraz tylko dziewczyn no i właśnie wiele z nich szuka podobnie na szczęście ale chciałabym znormalizowac idee szukania tam po prostu znajonych ()