Wpis z mikrobloga

@es-blumenfeld tak się zastanawiam od wczoraj czy właśnie nie jest tak, że to ostatni podryg uniwersum.

Że całe skupienie społeczności dotyczy tylko tego wąskiego wycinka us17 - wyjaśnienie sprawy sędziszowskiej. Nic już nie bawi, jakieś filmiki, serie nie mają znaczenia. To trochę tak jak na pogrzebach, po włożeniu trumny do ziemi następuje faza rozluźnienia. Us17 jest w jakimś zawieszeniu, część ludzi pewnie odejdzie, część zostanie przy tym co jest, część skupi się
@gzymspiwniczny: masz rację, że oglądalność obecna dotyczy wyłącznie tej jednej sekwencji, czyli śledztwa w sprawie majora. Ja sam tego nie pojmuję, co za umysły oglądają kanały typu mleczny człowiek, prawdopodobnie jacyś nowoszkolniacy, co pewnie myślą, że krzysio misio biedny jak za 2015stego i trzeba mu pomóc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@es-blumenfeld kwestia perspektywy, jak ktoś ogląda mcz od roku to dla niego całe i jedyne uniwersum to: Aron śmieszek + konon w obiektywie do #!$%@? + różne podrzutki w rotacji (od Niemieckiego). Trudno się im dziwić bo to dla nich inny serial.
@alojzy_ulamek: no tak było rzeczywiście, nic dodać nic ująć jednak ja mam też dużo żalu do wykopów i innych bo też za Rudego weszły genialne filmy (np. moje ulubione trzy - powrót majora z Sylwestra w Poznaniu, była kradzież w Belwederze oraz Kwintesencja) tylko później on ich nie wrzucał (jeśli takie rzeczywiście były) przez tę histerię na zgłaszanie. Zaczęła się też hardcorowa cenzura i wszystko szlag trafił.