Wpis z mikrobloga

Jestem z Podkarpacia i myśląc racjonalnie, też bym #!$%@?ł do tych miast z dolnego obrazka xD Zresztą ja już dawno temu #!$%@?łem ze wschodu i nigdy bym nie pomyślał o przeprowadzce do Rzeszowa xDDDD


@Zielony34: Rzeszów potężnie się rozwinął na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat. Co nie zmienia faktu, że nie widzę sensu tam mieszkać. Jeśli ktoś jest z okolic to może spokojnie dojeżdżać do pracy w Rzeszowie, choć nie wiem czy
  • Odpowiedz
cholera wie, pewnie mieszkajac pod bialoruska granica chce sie mieszkac pod niemiecka dla jakiejs egzotyki

ukraince chca mieszkac w berlinie a nie w lublinie

bialystok wiadomo co, kielce tez nie jest to raj, z lodzi blisko do warszawy w sumie

polska to nie jest kraj dla biednych ludzi to kogo to dziwi ze biedni ludzie szukaja pieniedzy w duzych miastach a nie w bialymstoku? tam jest glownie zawisc jesli sie cos komus
  • Odpowiedz
@przeczki: polecam raport https://businessinsider.com.pl/gospodarka/dobrze-zyje-ci-sie-w-swoim-miescie-sprawdz-jak-wypada-na-tle-innych/htflydf

"W Business Insiderze wzięliśmy pod lupę statystyki dotyczące bezrobocia, wynagrodzeń, cen nowych mieszkań i kosztów najmu w kilkunastu dużych polskich miastach. Z danych za styczeń 2023 r. wyłania się grupka kilku miejsc, które pod względem czysto ekonomicznym wydają się najlepszymi miastami do życia. Do nich zaliczyć można przede wszystkim Katowice, Poznań i Kraków. Co ciekawe, dopiero za tą trójką jest Warszawa. Z kolei na szarym końcu, daleko
  • Odpowiedz
@przeczki: po wielokroć wolałbym mieszkać w Kielcach niż w Warszawie, ale w mojej branży (niszowa gałąź elektrotechniki) w Warszawie mam 10 firm, a w Kielcach nie ma ani jednej i byłbym skazany co najwyżej na asystenta na polibudzie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Acros:

Białystok, Lublin, Rzeszów - pisowskie, drugorzędne, zaniedbane miasta z mentalnością polski B


wszystkie te miasta od lat są twierdzami PO otoczonymi przez pisowskie powiaty, brawo za rozeznanie XD
  • Odpowiedz