Wpis z mikrobloga

Siemka!
Kontynuując relację z podróży do Indonezji ruszamy na wyspy GIli Air, gdzie oprócz pięknych zachodów słońca na plaży wybierzemy się również na snorkelling, w trakcie którego zobaczyliśmy mnóstwo żółwi. Podobna ta część Indonezji to jedno z najlepszych miejsc aby podziwiać je w naturalnym środowisku.

Dla zainteresowanych podrzucam...

link do znaleziska - Pływanie z żółwiami. Zachody słońca na plaży. Gili Air Indonezja
Będę wdzięczny za pomoc w wykopaniu!

Tag do obserwowania dla zainteresowanych: #wieczniewolni

#turystyka #podroze #azja #bali #indonezja #trekking #gory #podrozujzwykopem #zainteresowania #przygoda
ziolo22 - Siemka!
Kontynuując relację z podróży do Indonezji ruszamy na wyspy GIli Ai...

źródło: GILI AIR ŻÓŁWIE

Pobierz
  • 59
  • 0
@konrado12: wygląda mega. Zapisuje sobie. Cały czas się zastanawiamy bo jeszcze chcemy zrobić kurs nurkowania ana Siqijuuor będzie ku temu okazja. ???? Dzięki za info pozdro
  • 0
@pinochet: a mnie męczą te trolle. Ile można? Nie lepiej znaleźć sobie jakąś pasję w życiu? Serio trolling na wykopie?
W sumie to dzięki wam twórcy tacy jak ja podbijają sobie zasięgi.
Bie ma się co obrażać. To nasza praca ????
  • 0
@Pimenistka: nic mnie nie kosztował ale to trolle pomogły mi podbić zasięg posta. No jak dużo komentują to musi być ciekawie ????
PS. Mam bardzo fajny odzew z wykopu od ludzi którzy są zażenowani wami
  • 0
@Pimenistka: już od jakiegoś czasu mam podejrzenia że są jakieś boty bo nie potrafię sobie wyobrazić że normalny człowiek mógłby w ten sposób spędzać czas no ale cóż
@ziolo22: hmm
To wykop żeby sobie podnieść familij friendly content czy coś takiego sam wrzucca na główną wpisy tego typu podróżnicze itp
Sprawdz sobie prawie codziennie jest i ma właśnie tak 40-100 plusów.
wygląda mega. Zapisuje sobie. Cały czas się zastanawiamy bo jeszcze chcemy zrobić kurs nurkowania ana Siqijuuor będzie ku temu okazja. ???? Dzięki za info pozdro


@ziolo22: okazja na pewno będzie ale jak jesteście w Polsce i macie możliwość to lepiej tutaj zróbcie kurs, zwykły OWD w PADI wystarczy. U nas nauczą was porządnie a w "rajach" to trochę robią na odwal. Ja robiłem kurs na Borneo i średnio to wspominam, czegoś
@ziolo22 a ja na ten przykład najczęściej mam kombinezon do nurkowania kiedy to robię. Albo na całe ciało najczęściej albo od pasa w dół rzadziej. Opływowy, lepiej i szybciej się pływa