Wpis z mikrobloga

#kredyt2procent
Wlasnie otrzymalem pozytywna decyzje z Alior banku, tempo ekspresowe bo 8 dni od zlozenia wniosku. Mam teraz 30 dni na podpisanie umowy. Szczerze, mam mieszane uczucia - liczylem, ze pierwszy bedzie Pekao SA, ktory wg mnie ma najlepsza oferte (dla mnie). Teraz bedzie oczekiwanie, czy w tym czasie dostane decyzje z pozostalych bankow, jesli nie to bede skazany na Alior i zaplate prawie 12 tys. Ubezpieczenia. W przedwstepnej mam czas do 31 sierpnia. ???? Z drugiej strony super, ze jest już decyzja w BK2%.
  • 4
  • Odpowiedz
@gerijerrypl: PKO i Pekao mają lepsze oferty niż Alior więc nie dziwię się że akurat z Aliora masz ofertę najwcześniej. Ja bym poczekał do ostatniej chwili, bo te opłaty w Alior rzeczywiście są wysokie, a pamiętaj że jeżeli masz czas na podpisanie umowy do końca sierpnia to wystarczy że Duda trochę przeciągnie popisanie likwidacji PCC i jeszcze ten również będziesz musiał zapłacić.
  • Odpowiedz
  • 0
to spokojnie bo w umowie mam, ze kredyt musze dostać do tego czasu, umowa przyrzeczona dopiero we wrześniu więc na pewno zdążę załapać się na brak PCC.
  • Odpowiedz