Wpis z mikrobloga

@dziobnij2: 33 lvl here. Jak sobie idę gdzieś przez miasto i wysł#!$%@? tego ich #!$%@? to aż mnie skręca. No ale gdy byliśmy w ich wieku to dorośli myśleli o nas tak samo. Jak sobie przypominam jakim byłem zjebem gdy byłem nastolatkiem, to sam bym sobie dał kilka ojcowskich liści.
@lentilek pytasz mijane kobiety o dowód, że mówisz, że większość? Babki dobijające 30 to już roczniki wychowane w jako-takim dobrobycie i kulturze dbania o siebie (mniejsze ciśnienie na bardzo postarzające opalanie, większa świadomość w kwestii dbania o skórę, lepsze skille makijażowe, większe zainteresowanie kulturą fizyczną w stosunku do wcześniej urodzonych kobiet – i to często nawet nie jest kwestia robienia czegoś a nierobienia czegoś, np. mycia ryja szarym mydłem xd). Mnie
@dziobnij2: Nie brzydzą, ale te starsze coś w sobie mają. Nawet takie, których odpowiedniki wśród młodszych by mnie nie interesowały. Pamiętam jak w szkole średniej rozmawiałem z normikiem, kogo byśmy ruchali. On, jak większość, był zafiksowany na nauczycielce 8/10, a ja brałbym nawet takie 4/10. I o dziwo, to samo mówił odnośnie dziewczyn. Też większości by nie ruchał, a ja tak. I kto tu ma wysokie wymagania...