Wpis z mikrobloga

Jeśli ktoś by się zastanawiał nad zamówieniem czegoś z pracowni płatnerskiej AGRU, to serdecznie odradzam.
Cwaniaki operują nieprzebraną ilością stron internetowych typu miecz.com.pl sklepszable itd. to wszystko iteracje tego samego sklepu. Co ciekawe w każdym jest inna cena. Właściciel leci w kulki, co telefon twierdzi że "już zaraz skończą i wyśle" no i tak minęły ponad 2 miesiące. Ostatecznie zrezygnowałem z zamówienia. Zastanawiam się czy skoro na każdej stronie internetowej jest inna cena, to może wystarczyłoby napisać że trzeba zapłacić tyle co w najdroższej opcji to wtedy MOŻE zrealizują zamówienie zamiast odwlekać w nieskończoność.
Ogólnie dramat, ich strona na google maps ma napompowane oceny przez multikonta, a opisanie czegokolwiek co napisałem powyżej w google sprawia że opinia jest cenzurowana xD Mam więc nadzieję że chociaż tutaj mogę sobie ponarzekać. Aha żeby było jasne - prawdopodobnie cwaniaki wiedzą że lipę robią, bo przy zamówieniu nie ma nawet opcji przedpłaty, tylko przy odbiorze xD Coś czuje że już kilka pism dostali od wkurzonych klientów. Od siebie mogę dodać tylko to - gratulację dla ułomków, a zwłaszcza Szanownego Pana Właściciela Krętacza, za zniweczenie mojego pomysłu na zlot tematyczny. Mam nadzieję że taki byznes szybko upadnie.
#rekonstrukcjahistoryczna #sredniowiecze #oszukujo #afera #polska
  • 2
  • Odpowiedz