Wpis z mikrobloga

Pamiętajcie, p0lki nie wymagają dużo, wystarczy żebyś był taki no wiesz:

- delikatny ale szorstki
- zabawny ale poważny
- obecny ale niedostępny
- dominujący ale uległy
- hiszpan ale z knagą mokebe
- pantofel ale ma własne zdanie
- troskliwy ale dający przestrzeń
- dobrze zarabiający ale zawsze w domu
- towarzyski ale i też nie bo jeszcze inną poderwie
- z wysokim libido ale i też nie, żeby nie zdradzał
- doktor ale z lekkim zarysem mięśni jak np. Arnold
- z hobby ale takie dla dorosłych, nie żadne gierki

Wstyd mi po prostu, że faceci stali się tacy słabi w tych czasach. Nie potrafią nawet takich prostych warunków spełnić.

Co waszym zdaniem można dopisać jeszcze do tej błahej listy?

#przegryw #p0lka #blackpill #logikarozowychpaskow #redpill
  • 34
  • Odpowiedz
@wyszopek129: Skąd wy bierzecie takie wysrywy to ja serio nie mam pojęcia xD większość z nas wymaga po prostu normalnego traktowania, a nie bycia waszym popychadłem xD wybacz ale nie mamy zamiaru tracić swojego życia i czasu na zapuszczone p0lskiego Jana xD
  • Odpowiedz
  • 0
@czescmampytanie: dlatego takich facetów którzy są dla niej słabi i ulegli zostawiają. Po prostu są dobroduszne i chcą się nim podzielić z innymi witaminkami.
Jak chcecie pozbyć się kuli u nogi/zerwać z dziewczyną to wystarczy pokazać swojej partnerce, że jesteś uległy wobec niej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wiecznysingiel97trt: Żebyś wiedział, że wolałabym bambo niż typowego p0laka xD to, że macie białą skórę i urodziliście się w Europie serio nie czyni was wyjątkowymi xD urodzilibyście się 500 km to byście może teraz w okopach siedzieli na wojnie, a nie pisalisbyście swoje wysrywy na wykopie.
  • Odpowiedz
@wyszopek129: to są wszystko wymówki gdy nie jesteś dostatecznie atrakcyjny
Wtedy babka sobie tworzy w głowie takie wymagania aby zracjonalizować sobie obcowanie z kiepskim materiałem genetycznym
  • Odpowiedz
  • 2
@solo_living_yolo: ona w głowie ma scenariusz gdzie siedzi po środku pola bitwy i nadlatuje helikopter w którym siedzi bogaty przystojny hiszpan po czym zabiera ją bezpiecznie do swojej willi i mówi "tu nic ci nie grozi witaminko, ze mną jesteś bezpieczna"
  • Odpowiedz