Wpis z mikrobloga

NIE CZYTAĆ JESLI NIE JESTES NA CO NAJMNIEJ 490 ODCINKU ONE PIECE

Jestem dosłownie po zakończeniu wojny w Marineford. Jak wiadomo pojawił się Shanks i zakończył wojnę, jednak niestety nie zobaczyłem go w akcji. Jak w właśnie w tym momencie One Piece jest silny on i jego załoga? Daliby radę rozwalić 3 admirałów z marineford?
#anime #onepiece
  • 8
  • Odpowiedz
@Psychedryna:
Raczej jest silny skoro jest Yonko.
Shanks raczej nie chciał otwartego konfliktu. Prędzej by połączył siły z nimi przeciwko czarnobrodemu.
Kizaru ewidentnie obawia się Bena Beckmanna.
Reszta zmęczona zmęczona po walce z ludźmi Białobrodego, więc nie wiadomo.
  • Odpowiedz
@Psychedryna: nie wiadomo, powerscaling w one piece jest mocno niekonsekwentny i mogłeś to zobaczyć obserwując crocodile'a. Ja stawiam, że Piraci Rudowłosego > Kizaru + Akainu + Aokiji.
  • Odpowiedz
a? Daliby radę rozwalić 3 admirałów z marineford?


@Psychedryna:
Na stan obecny z mangii nadal mało wiemy o sile poszczególnych piratów z załogi czerwonowłosego. Jedynie ostatnio na krótki moment zademonstrowano siłe samego Shanksa, reszty załogi nie.

Biorąc to pod uwagę to ciężko powiedzieć jak potężny jest teraz np taki Akainu, który jest najsilniejszym admirałem i można przypuszczać, że jeszcze bardziej się wzmocnił, ale też w ogóle nie pokazano jego siły na
  • Odpowiedz
@progresywneprzeladowanie: Luffy powinien wygrać z każdym admirałem z osobna, ale przyszłoby mu to ze sporym wysiłkiem (1 vs 3 nie ma szans). Cięzko powiedzieć czy wygrałby na dzień dzisiejszy z Akainu bo mało wiemy o jego obecnych 100% możliwościach. Jeśli by wygrał to byłby to bardzo cięzki pojedynek.
  • Odpowiedz
@progresywneprzeladowanie:
1. Białobrody był "najsilniejszym piratem" świata
2. Wcale nie porobił Akainu jak psa bo momentami walczyli na równi + Akainu zrobił mu dziure w klacie i oderwał kawałek głowy/twarzy. Co prawda Białobrody wtedy był stary i mocno chorował co przyczyniło się na odniesione rany.
3. Od tamtej walki minęło sporo czasu a sam Akainu awansował na Admirała Floty i na 100% bardzo się wzmocnił.
4. Akainu na 100% będzie jednym
  • Odpowiedz