Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@Ogau to czemu ty pytasz na wykopie czy lepszy jest zegarek garmina, czy amazfit? Pierwszy przykład z brzegu. Masz od tego przecież opinie Ceneo i w opinie w sklepach?
  • Odpowiedz
@sprynek: opinie w ceneo są często kupowane lub usuwane, jak sklep zapłaci. Opinie w sklepach nigdy nie są prawdziwe. Do tego brak jest recenzji porównawczych w internecie. No chyba, że znasz stronę gdzie są agregowane WSZYSTKIE oceny użytkowników zegarków sportowych tak, jak jest to w przypadku booking i gmaps? Już nawet pomijam, że na wykopie jest kilkaset razy więcej użytkowników tych zegarków, niż gości tych hoteli xD

Opinie na booking i
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Ogau no widzisz, bo zadajesz na wykopie dokładnie takie same pytanie o jakiś produkt, a uzurpujesz sobie prawo do rozgraniczania co sie nadaje, a co nie :) zrob zatem przewodnik, co można zadac na wykopie, a czego nie i potem ten przewodnik wrzuc do kibla i spadaj z mojego posta, pozdro!
  • Odpowiedz
@sprynek: wytłumaczyłem ci różnice. Do tego dałem ci najlepszą radę z możliwych - czytaj opinie na booking

Niewdzięczny jesteś ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@sprynek: ja bym ze swojej strony polecił Kamieniczkę, serwisanci i delegację do mojej pracy tam śpią i nie narzekają, wręcz chwalą. A jeżeli chcesz typowo 4 gwiazdkowy to raczej Qubus.
  • Odpowiedz