Wpis z mikrobloga

@dlugiespanko: Fałszywa dychotomia jeszcze z czasów Krula

trzeba było nie rozpoczynać tego samego koła #!$%@? od nowa


czyli mamy wybór tradycyjnych, "#!$%@?" partii politycznych i "nowej jakości" z twarzą Memcena, Brauna, Sochy, Godek, Panasiuka i kto wie jeszcze jakich szurów weźmiecie do partii XD
Należy wspomnieć, że partiami buntu, "spoza systemu" w poprzednich wyborach były na przykład partia Palikota albo Kukiza, obie zmielone, zjedzone i wysrane, zero postulatów z którymi szli
  • Odpowiedz
Ja np kocham konfe za to że jest taką sektą w której ludzie ślepo bronią swoich przywódców, w żadnej innej partii tego nie ma xD


@sandal: przecież cały pis się na tym opiera
  • Odpowiedz
Wskaż mi 3 rzeczy które wprowadziła Konfederacja przez ostatnie 4 lata, które ułatwiły życie Polakom. Bo ja wskażę, 3 takie rzeczy które wprowadził sam Liroy który "nie ma wpływu na politykę".


@malinq: Oczywiście, że wiele rzeczy, które podnosiła Konfederacja zostało wprowadzonych, choćby podwyższenie kwoty wolnej i całe mnóstwo deregulacyjnych poprawek, które tym czy innym sposobem przeszły, ale to nie jest uprawnione porównanie, bo Konfederacja ma zupełnie inne cele niż miał Liroy
  • Odpowiedz
Jakie #!$%@? wasze, nie jestem w zadndnej sekcie w przeciwieństwie do Ciebie xD I wskaż mi moje kłamstwa na temat konfy czekam.


@sandal: Wasze czyli lewactwa. Jesteś w sekcie antykonfiarzy. Kłamiesz w każdym zdaniu na temat Konfederacji. No to są fakty. Twoich wypocin nie będę przytaczał, bo ledwo je raz przeczytałem i nie chciałbym przypadkiem zrobić tego ponownie. Śmieszny jesteś lewaku. Twierdzisz, że nie jesteś lewakiem i plujesz na jedyną prawicową
  • Odpowiedz
@Jah00:

Wasze czyli lewactwa. Jesteś w sekcie antykonfiarzy


W żadnej sekcie nie jestem, sam tu pisze z siebie, nikt mi nie płaci, nie agituje za żadna partia i nigdy nie broniłem żadnej partii ani polityka (nie licząc KNP i Partii KORWIN i samego Korwina co mogę udowodnić). Wiec to Ty jesteś w sekcie xD

Chyba sobie budujesz w głowie alternatywną rzeczywistość, w której jesteś prawicowcem, ale to tylko urojenia. No nie
  • Odpowiedz
Byłem prawicowcem i wyznawca jedynej słusznej partii, dopóki nie wyjechałem na zachód i nie zobaczyłem jak się pracuje w tym okrutnym lewackim kraju.


@sandal: Nie wiem co ma jedno z drugim wspólnego. Zachód jest bogaty bo był prawacki, a teraz lewaki na tym pasożytują, ale wszystko co dobre to zasługa prawaków. Żadne lewackie pomysły nie byłyby możliwe do zrealizowania, gdyby nie okres 50 lat powojennego kapitalizmu. Teraz przez kolejne 50 lat
  • Odpowiedz
Zachód jest bogaty bo był prawacki, a teraz lewaki na tym pasożytują, ale wszystko co dobre to zasługa prawaków.


Czyli unie Europejską stworzyli prawacy?

Bo nie muszę i nie mam zamiaru.


Czyli mogę napisać na publicznym forum że okradasz staruszki , a potem stwierdzić że nie muszę tego udowadniać?
  • Odpowiedz