Wpis z mikrobloga

Byłeś już u lekarza? xD


@cwlmod: Wyobraź sobie, że nie każdy tak jak ty musi odwiedzać dziennie swojego psychiatrę ( )
  • Odpowiedz
Ale to ty tutaj zachowujesz się jakbyś potrzebował lekarza xD


@cwlmod: Po tylu wizytach powinieneś wiedzieć, że wyparcie niczego nie zmienia.
  • Odpowiedz
TO dlaczego cały czas stosujesz ten mechanizm? xD


@cwlmod: Teraz jeszcze stosujesz projekcje, zmień lekarza, bo obecny coś się nie sprawdza.
  • Odpowiedz
@Cosipi każdy wysryw memcelele to dla konfiarskich miernot "masakracja" xd wystarczy kilka pustych frazesów i konfiarze dostają orgazmu xd

Gdzie byliście, jak Rysiek Petru wycierał memcenem podłogę?
Gdzie byliście, jak tyszka się dogadał z pisem i uwiarygadniał "atakując" rząd, ale tak nie za bardzo?
Gdzie byliście, jak memcen wycofał się ze wszystkich swoich postulatów mówiąc, że to takie żarty?
Gdzie byliście, jak bosak i winnicki tonowali ataki na pis, bo chcą wejść
konrad_bolec - @Cosipi każdy wysryw memcelele to dla konfiarskich miernot "masakracja...

źródło: temp_file5372450220619723288

Pobierz
  • Odpowiedz
@kulass: LOL cały czas stosujesz projekcje na mnie i dziwisz się że sugerowałem ci odwiedzenie lekarza? xD

To ty masz urojenia a nie ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@konrad_bolec: tak patrzac po twoim profilu to ty serio chyba jesteś opłacany cały dzień jedynie co robisz to piszesz komentarze pod wpisami o konfederacji jeżeli robisz to za darmo to tylko współczuć
  • Odpowiedz
@Cosipi: mentzen w internecie a mentzen na żywo np. W debacie to są dwie różne osoby. Podejrzewam że on zatrudnia kogoś w internecie co mu te wszystkie wpisy pisze pięknie.
  • Odpowiedz