Wpis z mikrobloga

#maxkolonko #kolonko #maxtv #4konserwy

1. Typ zakopał świetny 40-minutowy dokument "Łowcy Mustangów" jako spam http://www.wykop.pl/link/1674012/maxtv-the-mustang-hunters-lowcy-mustangow-a-max-kolonko-documentary/#votersBury

2. 4 miesiące później dodał znalezisko "Bliskie spotkanie z dzikim stadem Mustangów w południowej części Kolorado" http://www.wykop.pl/link/1858396/bliskie-spotkanie-z-dzikim-stadem-mustangow-w-poludniowej-czesci-kolorado

Zwróciłem mu uwagę to mnie zbył i się nie odzywa :-) Założę się, że filmu Kolonki nawet nie obejrzał, po prostu zakopał dla zasady identyko jak w przypadku intelektualistów z neuropy. Teraz widzicie jak to się dzieje, że nagrania z MaxTV są masowo zakopywane po minucie od dodania. Stado bałwanów, bo przecież tak bardzo ciężko dodać tag na czarną listę jeśli dane zagadnienie kogoś nie interesuje.
  • 15
Zwróciłem mu uwagę to mnie zbył i się nie odzywa :-) Założę się, że filmu Kolonki nawet nie obejrzał, po prostu zakopał dla zasady identyko jak w przypadku intelektualistów z neuropy. Teraz widzicie jak to się dzieje, że nagrania z MaxTV są masowo zakopywane po minucie od dodania. Stado bałwanów, bo przecież tak bardzo ciężko dodać tag na czarną listę jeśli dane zagadnienie kogoś nie interesuje.


@marwro: Powiem tak, odczep się
@dzordzyk: Ja Twoich znalezisk nie zakopuję "dla zasady", nawet bez zapoznania się z treścią tak jak Ty to robisz. Widocznie bardzo musi Cię coś boleć, bo jeśli mnie coś nie interesuje to zostawiam to w spokoju albo dodaję tag na czarną listę.

Spoko, rozumiem że możesz nie lubić Kolonki i nie zgadzać się z jego poglądami, natomiast nie mogę pojąć jak można zakopać film dokumentalny o koniach jako spam. Trzeba mieć
@marwro: Ależ ja go nie zakopałem dla zasady. Zobacz po jakim czasie od dodania wykopu zakopałem i proszę nie twórz teori spiskowych. A co do zakopów Kolonko no to nie dziw się, koleś się wystarczająco zbłaźnił i nikt poważny już jego bredni nie łapie. To tak ogólnie na temat Kolonko, nie na temat konkretnego wykopu.
@pogodynek: Brednie i wymyślone fakty w dokumencie o dzikich koniach? Prawda jest taka, że większość z tych 200 osób nie obejrzała tego nagrania nawet przez minutę i zakopała dla zasady, "bo Kolonko".
@marwro: dokładnie tak jest, zakopuję bo kolonko próbuje udawać dziennikarza, a nawet nie potrafi spełnić jednej z podstawowych zasad - weryfikacji źródeł. i tego nie zrobił też przy tym dokumencie o dzikich koniach. tacy "dziennikarze" mogą iść do teleexpresu (z którego zresztą też go wywalili) albo faktu, a nie tutaj.
@marwro: Jasne, że nie ma co porównywać. Ten 4 minutowy filmik nadaje się do obejrzenia, a długo zapowiadany pseudoprofesjonalny materiał Kolonki, niestety nie. Już nawet nie będę wspominał o jakości obrazu która byłaby uznana za średnią 10 lat temu, ale żeby nie potrafić wrzucić dźwięku na dwa kanały... Tego się nie da oglądać z przyjemnością. Mi wstyd byłoby wrzucić coś takiego.