Wpis z mikrobloga

Wymieniłem w iPhonie 6S baterie i port ładowania. I pomimo upływu czasu, uważam że ten telefon wciąż prezentuje się nieźle, jak na dzisiejsze standardy. Już nie jest tak szybki, bateria nigdy nie była mocną strona tego modelu (i dlatego przesiadłem się na 13 PM), jednak jako drugi telefon sprawuje się świetnie. Nie chce mi się wierzyć, że po przeszło tylu latach (a używałem go z 6 lat) wciąż robi wrażenie i jest tak wygodny (szczególnie, że 13 PM bardzo męczy dłoń). Nie prędko się go pozbędę. Będzie robił za iPoda Touch, będzie robił za nawigację i drugi telefon, ale będzie.
Szkoda, że moja stara Lumia 920 nie przetrwała próby czasu. Wręcz zużyła się bardzo szybko (żółty ekran, bateria, wejście), jakość rozmów…
A mój 6S wciąż wyglada niemal jak nowy.

#iphone #iphone6 #apple #smartfon
Korda - Wymieniłem w iPhonie 6S baterie i port ładowania. I pomimo upływu czasu, uważ...

źródło: IMG_0699

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • 0
@MercedesBenizPolska: a widzisz. Mamy inne doświadczenia. U mnie się nic nie zacinał i nic mi się tam nie zbierało (poza portem ładowania). Jedynie co nienawidziłem w tym modelu to Touch ID, gdy zobaczyłem Face ID. Spoci ci się ręka i dupa. Musisz klikać, aż poprosi cię o PIN.
  • Odpowiedz
  • 0
@MercedesBenizPolska: swoją droga ostatni model z wejściem słuchawkowym. Służył mi jako efekty do gitary basowej. Podłączałem sobie do niego iRiga i dogrywaniem dźwięki i przebierałem w efektach na GarageBand.
  • Odpowiedz
Wymieniłem Szkoda, że moja stara Lumia 920 nie przetrwała próby czasu.

@Korda używałam tego gówna przez kilka dni jak miałam swój telefon w naprawie i nigdy więcej, dobrze że ten system zdechł śmiercią naturalną
  • Odpowiedz
  • 0
@korbuzz: Wziąłem do serwisu. Jestem za granicą i nie mam ze sobą narzędzi. Kosztowało mnie to (włącznie z baterią) £45 ≈ 234 zł (uważam, że nieźle). Jednak jeśli weźmiesz się za to sam, to wyjdzie nieporównywanie taniej (zwłaszcza, że zależy ci tylko na porcie).
Port ładowania ≈ 55 zł na eBay (włącznie z przesyłką).
Jeśli zlecisz to komuś w Polsce, to pewnie gdzieś 120 zł.

Swoją drogą wymianę portu w
  • Odpowiedz
@Korda: Zamieniłem 6S na wtedy najnowszego Xs. Przesiadka była super, ale jednak do teraz brakuje mi 6S. Chciałbym znowu taki telefon z bajerami z obecnego 14 Pro. Wiem, że to niemożliwe…
  • Odpowiedz
@nietopies: No akurat przejście z Touch ID na Face ID było bardzo dobrą decyzją, gdyż te drugie jest dużo lepszą opcją. Poza współczesnym iPhone mam jeszcze iPada 9 gen który chyba jako ostatni iPad używa starej konstrukcji (fizyczny przycisk home z Touch ID i duże ramki). Zdecydowanie brakuje mi w nim Face ID. W przeciwieństwie do Touch ID działa prawie, że za każdym razem.
  • Odpowiedz