Wpis z mikrobloga

Mam wrażenie że na dzień dzisiejszy polski rynek matrymonialny jest do nieodratowania - normalny, zadbany, pracowity chłopak nie ma szans na związek z normalną polską kobietą, większość obecnych samotnych polek dzieli się na poniższe podtypy:

- laski 10/10 które na Ciebie nie spojrzą jeśli na masz minimum 190 cm wzrostu, szczęki chada i nie jesteś prezesem jakiegoś banku
- laski 5-9/10 które mają wyprane mózgi przez onety, tiktoki itp itd i mają zaburzony pogląd na to jak powinien wyglądać normlany chłopak do związku
- laski 1-4/10 mimo niskiego SMV to te laski potrafią mieć ego topowych modelek
- te z kaszojadami po przejściach
- borderki
- i tak można w nieskończoność wymieniać

To jest wynik wszechobecnej tiktokozy, tinderozy, promowania #!$%@? oraz dużej ilości spermiarzy i cuckoldów.

Mam nadzieje że kolejnym krokiem będzie organizowanie przez mężczyzn wyjazdów do krajów sąsiadujących gdzie jeszcze istnieją normalne kobiety w celu ich importu do Polski - wcale się nie zdziwię jeśli do tego dojdzie :D

#przegryw #zwiazki #redpill #blackpill #p0lka
  • 28
Jak masz auto to atakuj w Podlasie XD Tam społeczeństwo kształtuje sie trochę po rusku, czyli fajne dziewczyny, a chłopy w dużej części <170 cm z ruskopolacką mordą dzięki czemu są dużo niższe wymagania. Dodatkowo dziewczyny z Podlasia traktują ludzi z innych części Polski praktycznie jak obcokrajowcow i od razu na start masz dużego plusa
@SiewcaZaglady wydaje mi się ze bez względu czy Twoje czy nie Twoje dziecko to kobiety co kochają swoje dzieci jednak zawsze je stawiają na pierwszym miejscu. Czyli jeśli partner nie dba odpowiednio o dziecko wg niej to będzie wolała być samotna matka. Te patologiczne lub zaburzone psychicznie kobiety stawiają wpierw partnera ponad dziecko i dlatego często spotyka się pary on alkoholik a ona ciągnie cała rodzine by to jako tako działało, albo
a co maja zrobić kobiety których rzucił facet? Maja schować się do piwnicy, bo urodziły dziecko, a jemu (ojcu dziecka) bylo z nimi nie po drodze ? Trochę dystansu ludzie


@kateemusio: kiedyś kobiety umiały weryfikować przyszłego partnera pod tym kątem a te które nie umiały robiły za przykład dla innych jaki żywot je czeka jeśli będą nierozsądne

Jak to jest, że w ciągu dwóch pokoleń ta umiejętność zanikła? ( ͡°