Wpis z mikrobloga

Trochę prawdy na temat Szeligi i jego wybranki. Jak widać z relacji najbliższej rodziny chłopaka który walczy o zdrowie to jego lachon żonka nie jest wcale taki święty, żeby uśmiercić kogoś kto każdego dnia walczy o życie tak jak zrobiła to ta poyebana dwójka to trzeba być naprawdę skończona ku@wa bez zasad i honoru. Szeliga jest największą parówką i petem jaki tylko może być. I niech ludzie nie myślą czegoś w stylu "a co ona ma robić skoro jej mąż jest w stanie wegetatywnym" co ma zrobić? Ma być przy nim bo nie ślubowała mu na darmo tego że będzie z nim w zdrowiu czy w chorobie aż do śmierci. Aż tak ją swędziała ze musiała iść do trenbolona? Dziwny jest ten świat oj dziwny

#famemma #highleague #primemma #afera
m.....3 - Trochę prawdy na temat Szeligi i jego wybranki. Jak widać z relacji najbliż...

źródło: Screenshot_20230716_000149

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@marek199543 ciekawy jestem jak w takich sprawach dzieli sie majatek. Mam nadzieje ze ta #!$%@? bedzie musiala splacic rafala za dom. A byc moze taka jest rola cuckolda szeligi. Szmata wie, ze beda koszty do pokrycia wiec wziela sobie bankomat.
  • Odpowiedz
@kamillus: ale chłopie co to za argument? Twój partner / mąż jeszcze jest na tym świecie a ty zapychasz swoją dziurę innym kutongiem? "kto by chciał żyć z warzywkiem" XD współczuję waszym partnerkom / partnerkom
  • Odpowiedz
@marek199543: normalny akurat, zreszta gdyby Szeliga miał trochę inteligencji to by to inaczej rozegrał i wygasił aferę xD ale ze to debil
Zreszta fajnie ci się mówi bo nigdy w takiej sytuacji nie byłeś
  • Odpowiedz
@Dzilberto: jaką kasę? Ja jestem pragmatykiem. Jakby mi moja kobieta przeszła w tryb warzywa to kolejnego dnia bym szukał nowego modelu. Ba - zrobiłbym to bez wahania gdyby się roztyła. Jak ja bym został warzywkiem to chciałbym jak najszybciej mieć przeprowadzoną eutanazję i chciałbym, aby moja życiowa partnerka jak najszybciej ułożyła sobie dalsze życie.
Widzę, że na wykopie ostatnio pokutuje małowioskowość "co ludzie powiedzą". Ludzie nie powinni wpieprzać się w prywatne
  • Odpowiedz