Wpis z mikrobloga

Nigdy nie rozumiałem i nie zrozumiem dlaczego ludzie wrzucają na social media cokolwiek, co pozwala ich namierzyć w przeciągu 24h od wrzucenia

Instastories to jeszcze nic, jedna z popularniejszych ostatnio apek wśród młodzieży to BeReal - polega na tym że losowo w przeciągu dnia dostajesz powiadomienie, że w przeciągu 2 minut musisz zrobić zdjęcie tego, co w danym momencie robisz. Przecież jednym zdjęciem można zdradzić swoją lokalizacje, ilość osób z którą się jest, czy ma się ze sobą coś drogocennego i tym samym podpisać wyrok #!$%@? albo gorzej.

Szkoda chłopa mimo wszystko, pewnie nawet nie wiedział że ex tej dziewczyny ma mu za złe.
#poznan #strzelanina #polska #instagram
  • 16
  • Odpowiedz
@iluvmypickle: a bez stories to się nie da namierzyć? w czasach globalnej wioski na pewno strasznie ciężkie jest ogarnięcie gdzie mieszkasz, gdzie pracujesz i o której wychodzisz z pracy i cała reszta...
  • Odpowiedz
  • 0
@Michalinaaa: Z tej sytuacji można wyciągnąć że nie miał nic do stracenia, a już na pewno był lamusem

W chwili w której zastrzelił tego chłopaka, w centrum miasta przy osobie która go zna wydał na siebie przynajmniej 2 cyfrowy wyrok a osoba która ma dobrą dom, dobrą prace, dzieci czy cokolwiek na czym jej zależy nigdy by takiego czegoś nie zrobiła, a już na pewno nie w sposób który gwarantuje wczasy
  • Odpowiedz
  • 0
@jezdzegruzem: jak mnie #!$%@? niesamowicie ta wykopowa tendencja nawet nie do potęgowania tylko wręcz sześcianowania tego co ktoś napisał

podawanie lokalizacji to zły pomysł... = NIE ODBIERANIE NAWET OD POLSATU I SIEDZENIE W BUNKRZE
...bo istnieją ludzie którzy są niebezpieczni - UROJENIA, LECZYĆ ZAMKNAC W PSYCHIATRYKU, LECZYĆ!

niczym to się nie różnisz od farmazoniarzy co piszą że laska zdradzała albo że pewnie po tygodniu znajdzie nowego boldza

Teraz powinienem napisać tak:
  • Odpowiedz
@iluvmypickle: poczytałem sobie twoje (celowo z małej) wysrywy wykopku i nadal podtrzymuję, lecz się xD
kogo #!$%@? obchodzi co i kto gdzie robi? ten jeden przypadek z poznania to jeden na milion, kiedy zdarzy się taka następna sytuacja?
istnieją ludzie niebezpieczni i nawet idąc ulicą możesz dostać pałą w łeb od całkowicie przypadkowego psychola, na to też masz jakąś mądrą poradę jak uniknąć takich sytuacji? może przestaniesz z domu wychodzić? xD
  • Odpowiedz
  • 0
OP:

jak mnie #!$%@? niesamowicie ta wykopowa tendencja nawet nie do potęgowania tylko wręcz sześcianowania tego co ktoś napisał

po czym daje przykład takiego zachowania...

Reakcja @jezdzegruzem :

#!$%@? typie czy ty własnie porównałeś wrzucanie storki jak się pije bronksa w jakimś barze do udostępniania ultra prywatnych danych? XD


X #!$%@? D, żeby tego nie zrozumieć to trzebia mieć albo 30 IQ albo -30 dioptrii. Sam zacytowałeś "teraz powinienem napisać tak" czyli
iluvmypickle - OP:
jak mnie #!$%@? niesamowicie ta wykopowa tendencja nawet nie do po...

źródło: 6392d8fab53b34d04e9a2fca0ea609b5df315a5bf982b80433c85b12aab08297

Pobierz
  • Odpowiedz