Wpis z mikrobloga

W temacie #poznan nie widziałem takiego #!$%@? jak na reddicie.

- maciusie redditowe punktują, że 8-10lat temu wrzucał banery z konfederacją
- jego profilowe "trzaskowski2020" nazywają fejkiem i minusują każdego kto wrzuci w ramach krytyki xD
- ignorują fakt, że zabity był konfederatą
- zrobił to legalnie posiadaną bronią, zabierając mu broń zostają mu jeszcze:
a) czarnoprochowiec
b) kusza z czech
c) nawóz w rurkach (pipebomb)
d) nielegalna broń od ruskich z bazarku
e) nóż/maczeta/szpikulec do lodu
f) kilka innych rozwiązań, których nie chcę podawać aby nie podskoczyć w rankingach fbi watchlisty

Faktem jest, że społeczeństwo jest totalnie rozbrojone i gdyby to nie była szybka akcja, że typ #!$%@?ł drugiego a potem siebie tylko poszedłby na miasto robić masakrę to policja przyjechałaby dawno po tym jakby wystrzelił wszystkie pestki i zabił wielu postronnych. ¯\(ツ)/¯

Nie zwracam za onkologa: https://www.reddit.com/r/Polska/comments/151xwyl/morderstwo_w_poznaniu_kontekst_polityczny/

#bekazlewactwa
SzubiDubiDu - W temacie #poznan nie widziałem takiego #!$%@? jak na reddicie.

- maci...

źródło: f24h2x0pjicb1

Pobierz
  • 82
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu koles byl kucem i to znanym na kucgrupach - nakladka z trzaskowskim ustawiona dzien po wyborach, wtedy juz byly znane wyniki wstepne i sam bosak wspomnial, ze korwinisci byli podzieleni - jedni glosowali w 2 turze na dude, inni na trzaskowskiego
  • Odpowiedz
d) nielegalna broń od ruskich z bazarku


@SzubiDubiDu: xD

- jego profilowe "trzaskowski2020" nazywają fejkiem i minusują każdego kto wrzuci w ramach krytyki xD


@SzubiDubiDu: no nasi korwiniści wypokowi bronili się, że jakieś 40% z nich głosowała na trzaska

- zrobił to legalnie posiadaną bronią, zabierając mu broń zostają mu jeszcze:


@SzubiDubiDu: Facet miał już raz zabraną broń i pozwolenie za bycie zjebem - czy czułbyś się dobrze gdyby
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: alez manipulujesz. Koles byl konfederata, kazdy to wie i juz wiele tu gremliny nie zdzialacie.

Inna sprawa, o wiele weselsza, to ta, ze wiekszosc wielkich portali to podlapalo i sluszny przekaz poszedl w swiat. Kolejny psychol z ramienia korwinistow. Jedyne co mozecie juz teraz zrobic to wypisywac sobie te pierdy na wykopie starajac sie przekonac innych (juz i tak przekonanych) przegrywow do swojej racji.

Konfederanci strzelaja do ludzi na ulicy.
  • Odpowiedz
a ja nie widzialem takiego #!$%@? jak u konfederatow, kompletne ignorowanie ciaglego udostepniania postow konfederacji, miedzy innymi o latwiejszym dostepie do broni, tego ze on rowniez startowal z list konfederacji, tylko wyciagneli jedno profilowe z nakladka trzaskowskiego z wyborow w 2020 i tylko to jest udostepniane xD
  • Odpowiedz
Kłócenie się w tym wątku wszystkich czy morderca był związany z opcja polityczna której nie lubimy xd

A potem normiki będą pisać bez mrugnięcia okiem ze przegrywy piszą najobrzydliwsze komentarze. Rzygac mi się chce typy
  • Odpowiedz
@harrame: Wiesz, że kiedy ten typ startował, to Konfederacja nawet jeszcze nie istniała? xDD Fajnie, że nawet boldujesz swoje kłamstwa.

@SzubiDubiDu: r/Polska to jedno z większych rakowisk w polskim internecie, poziom turboprogresywnego spitolenia sięga tam wartości nieznanych wcześniej człowiekowi. Dostałem tam permabana, bo "zmisgenderowałem" Margot xD
  • Odpowiedz