Wpis z mikrobloga

Najbardziej mnie wkurza w tej historii, że taki odpad zrealizował swój plan w stu procentach. Gdyby istniała taka technologia to powinni go wskrzesić i #!$%@? drugi raz w majestacie prawa. Typ był jednym z największych tchórzy i hipokrytów jakich nosiła ta ziemia. Zastrzelił kogoś kto nie mógł się bronić ani w żaden sposób mu odpowiedzieć, z kompletnego zaskoczenia. Jeszcze całe życie te #!$%@? jakim jest wolnościowcem i że broń pozwala bronić się przed bandytami. Aż mnie skręca z obrzydzenia, parszywy nieudacznik. Hatfu na jego grób

#poznan #zbrodnia
  • 5
@Kosmiczny_pies_Kazak: uła, rozpalaj stos. Ofiara też była takim samym wolnościowcem jak i ten który go zabił. Gość nie potrafił poradzić sobie z emocjami i zamiast poszukać pomocy i przepracować rozstanie to zrobił co zrobił. Jednak jak w tym kraju szukać pomocy i rozmawiać o emocjach i uczuciach jak większość ma podejście jak ty, że zamiast szukać przyczyny i problem rozwiązywać u podstaw to woli samemu emanować negatywnymi emocjami.
@turok2016: urodziłeś się w tym 2016 roku że wypisujesz takie bzdury? Sam chodziłem do terapeuty i uważam że o swoich emocjach trzeba rozmawiać. Z info w mediach wynika że ten gnój był na obserwacji psychiatrycznej ale zamiast z kimś porozmawiać to półtora roku kombinował jak odzyskać klamkę. Ale pewnie, obwiniamy spoleczenstwo że typ #!$%@? drugiego. To co zrobił wyklucza jakąkolwiek sympatię dla niego. Denat też był wolnościowcem ale nie zrobił masakry
@Kosmiczny_pies_Kazak: na jakiej obserwacji? Groził, że sobie coś zrobi więc mu zabrali na chwilę klamkę i musiał przejść się do psychologa po opinię, że wszystko ok.
Skąd wiesz od kiedy to planował i czy w ogóle planował w sensowny sposób? Może zobaczył relacje jak to w Poznaniu się świetnie bawią po zaręczynach i to przelało czarę goryczy i było impulsem?
Porozmawiać? Przecież autorytety i środowisko w którym się obracał twierdzą, że