Wpis z mikrobloga

A ja mam chroniczną depresję, pies mi umarł 5 lat temu, złamałem rękę i mnie #!$%@? za to z pracy, jestem brzydki przez co nie mogę zdobyć żadnej kobiety i w ogóle moje życie to pasmo smutnych nieszczęść. W związku z czym proszę mi wpłącić 100k na terapię u psychologa w warszawie (bo nie mogę iść do jakiegoś taniego we wrocłąwiu on mnie nie wyleczy, musi być taki najdroższy). Dowolną kwotę możecie wpłacić na wwwzbiurkapeel cel będzie sukcesywnie większany aż uzbieram tyle, żeby nie musieć więcej pracować i wyjechać na wieczne wakacje na filipinach.
#poznan #p0lka
  • 29
@Zabojcza_Rozowa: styl w jakim piszesz komentarze jest definicją ,,zesrania się" - emocjonalne, dużo ,,XD" (brak argumentu) itd. Ja piszę normalnie, a to że gdzieś tam jest błąd ortograficzny nic nie zmienia
umów wizytę do psychiatry i wyślij dane do przelewu to Ci ją opłace bo widzę że masz problemy.


@Ndxus: ale wiesz, że ten post nie jest na poważnie?
@SEBZER: Ok moge cos sie dorzucic, ale warunek jest taki, zeby najlepiej ta zbiorke zrobil psycholog i tam powiedzial, ze sie bedzie toba zajmowal i jakie metody psychoterapii stosuje + jakis link do znanylekarz, zeby mozna bylo poczytac w komentarzach czy zna sie na rzeczy.

Nie widze problemu cos dorzucic, bo masz tu ponad 3 lata konto, ale zrob to profesjonalnie a nie tak, ze niewiadomo co potem z tymi pieniedzmi
@SEBZER: no to co skoro chca pomoc, 30k to masz 150 wizyt czyli 3 lata co tydzien chodzenia a tam trzeba dojechac tez co generuje dodatkowe koszty. Sam jej nie wplacalem bo jej nie znam i dziwna zbiorka ogolnie ale kwoty na leczenie nie sa za wysokie jak na okolicznosci