Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Załóżmy, że masz 30 lat, ogromny wybór zainteresowanych Tobą kobiet, a następna wybranka zostanie przy Tobie do końca życia. W który przedział wiekowy celujesz. Możesz uzasadnić w komentarzu. #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #redpill #blackpill



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

Pobierz
źródło: 5eccdfd0d34eb014640578

Do związku dziewczyna, która ma

  • 20-23 lata 68.0% (140)
  • 27-30 lata 32.0% (66)

Oddanych głosów: 206

  • 10
@mirko_anonim to zależy czy oczekujesz stabilności czy zabawy, ale nie ma reguły. Moja kuzynka w wieku 23 lat była po ślubie i jest już 13 lat z facetem o 10 lat starszym. Ale jej rówieśniczki w tamtym czasie niespecjalnie chciały się ustatkować.
Anonim (nie OP): Nie celuje świadomie w żaden przedział wiekowy. Jak coś czuje do laski to czuje i tyle. Nie wybieram sobie mówiąc coś w stylu: ”o w tej się zakocham, a w tamtej nie” Po prostu nie mam wpływu w kim się #!$%@?. Dopiero gdy się zakocham to sprawdzam czy laska spełnia moje świadome wymagania odnośnie dziewictwa i nałogów (nie może pić, palić i ćpać).

Anonim (nie OP): W żaden i w żadną.
Jeśli bardzo by mnie cisnęło zwierzęce wołanie, to przespałbym się z jedną raz na ruski rok, a tak żył za dala od bagna związków. Bez stresu, bez problemów, śmiejąc się z żonatych kolegów czy będących w związku.
Kobieta to ciężar i same problemy, a związek do dorabianie sobie garba o możliwości generacji problemów porównywalnych do połączenia posiadania starego samochodu, problemów z spłaceniem byczego
Anonim (nie OP): 27-30: power couple style, dwie osoby z mega dobrą pracą, edukacją i zebranym majątkiem itd. obydwoje niezależni, ale mający takie same cele w życiu łączący się w jedno itd.

Oczywiście najlepiej byłoby spotkać się o wiele wcześniej i razem dojść do tego stopnia, ale mogę śmiało powiedzieć, że w wieku 25 lat ona księgowa i ja informatyk, i teraz w wieku 30 lat ja CTO a ona