Wpis z mikrobloga

@Arnold217: A to nie jest przypadkiem tak, że to są nowe kierunki które powstały po zmianach na polibudzie gdzie W-4 przejęła informatyki oddając na W-12 Elektroniki i robotyki. Także chyba nie ma teraz jeszcze pełnego cyklu studiów?
  • Odpowiedz
Zależy czego szukasz. Przez pierwszy rok - półtorej dużo sobie nie poprogramujesz. Głównie matma


@StardustInSpace: to ja moge napisac bo troche o tym wiem, przynajemniej wiem jak bylo z 5 lat temu. Pierwszy semestr to jesli dobrze pamietam sama matma plus jeden przedmiot programowania, 95% to matma. Potem jest juz lepiej, wydaje mi sie, ze fajnie przygotowuja do zycia, oczywiscie programowania nauczyc musisz sie samemu ale dostaniesz narzedzia przydatne w pracy.
  • Odpowiedz
@Arnold217: dla mnie wlasnie analiza byla najgorsza. Na poczatku masz algebre, analize i logike. Wszystko jest do przejscia, chyba, ze wbijesz do duzego miasta bez rodzicow i pojdziesz w melanz, to wtedy sie nie uda.
  • Odpowiedz
@Arnold217: no to troche inne lata, za moich czasow po pierwszym roku poszedlem na staz za 13zl/h do malej firmy xD
Po drugim roku juz normalna robota na pol etatu ale teraz wiem, ze juniorzy maja troche ciezej.
  • Odpowiedz
właśnie boję się że przez ta ilość matmy nie podolam.Jaki przedmiot matematyczny jest najtrudniejszy? Całki umiem bardzo dobrze


@Arnold217: Olej studia miras, dobrze Ci radzę. Jak masz taką możliwość ofc. Jak nie masz, to idź gdziekolwiek i nie skupiaj się na studiowaniu a ciśnij w programowanie i ucz się jak najwięcej komercyjnie używanych technologii (listę czego się wymaga znajdziesz w ogłoszeniach o pracę). Po roku intensywnej nauki na pewno znajdziesz jaką
  • Odpowiedz