Wpis z mikrobloga

@PanMaglev: Piszę jak do osoby która choć trochę ogarnia gry, dlatego sporo anglicyzmów które lepiej oddadzą sens.

Dzisiaj o 19 rusza pierwszy sezon po 1,5 mc od premiery, będzie trwał 3 mc z nową mechaniką. A potem będą kolejne sezony. 2 dni temu był patch który osłabił obronę, ataki, prędkość expienia, niby zwiększone dropy, build na który przerobiłem się 2 dni wcześniej znerfiony. Początek gry, będzie masa zmian na plus i
@PanMaglev dwa tygodnie temu też miałem taki dylemat. Żal mi było tej kasy, szukałem po pepperach promocji, no ale po paru dniach w końcu kupiłem za pełną cenę.
Przeszedłem fabułę, bez żadnych pobocznych, mam 55lv i cały endgame przede mną. Nie mam siły ani zdolności na ogarnianie optymalnych buildów, dlatego biorę je na ślepo z neta. Gra się super. Nie liczyłem, ale spokojnie mam już ponad 50h, co daje 6zł za godzinę
@PieceOfShit: Ogarnianie buildów zostawiam tym, którzy grają po 18+h dziennie a jest takich kilku. Gdybym nic innego w życiu nie robił to może próbowałbym grubo rozkminiać, a tak bierzesz jednego z gotowców. Znudzi się albo patch coś zmieni? Zaraz zaktualizowane.