Wpis z mikrobloga

#redpill #gorzkiezale #przegryw

Kiedyś mężczyźni mieli narzeczone. Kiedyś w narzeczeństwie chodziło się, a nie ruchało. Zdegustowany tym jestem fest. Teraz mają dziewczyny, czyli panienki do pukania. Niszczą swoją niewinność i tych kobiet. dlatego nigdy nie pisze że "chciałbym mieć dziewczynę", tylko "chciałbym mieć żonę". Ale z drugiej strony ja bym chciał żonę mieć a tu nie mogę znaleźć a nasze polki są obracane przez jakichś bambusów z afryki czy innych indii. We wrocławiu pełno takich par. Kiedyś ludzie byli już dojrzali w wieku 20 lat bo mieli godne wzorce do naśladowania.A teraz kogo maja naśladować? Nie wiedzą kim są i nie mają żadnych wpojonych zasad.a malzenstwo rodziców nie nadaje się do naśladowania tylko wręcz przeciwnie, uciekają przed taka sama patologią. A potem taka lasencja która obciągnęła dziesiątki fiutkw zostaję matka i żona. Jaki ona może dać przyklad albo facet #!$%@? i nieudacznik? kiedyś facet z zasadami znajdował dziewczynę w wieku 25+ lat. teraz 36+ i brak. Wiecie jakie mam niby zasady? mam 3, ktore gwarantuja mi moze nie szczescie ale jako taki spokoj w zyciu:
1. nażreć się
2. nachlać się
3. iść spać
  • 5
@G4NzU: jestem tylko trochę młodszy od ciebie, ale moje gówniarskie czasy przypadały na erę bez telefonów z kamerkami i jedno ci powiem. Dziewczynki pruły się tak samo jak dziś, albo gorzej bo nie było dowodów w postaci filmików nakręconych telefonami. Doskonale pamiętam akcje typu zwykła uczennica, moja koleżanka z klasy robiąca lachę 4 chłopakom na wycieczce, albo przyszła panna młoda stukająca się w trójkącie z dwoma typami tydzień przed swoim ślubem