Wpis z mikrobloga

Naszkicował gębę typowego Amerykanina: tłustego, z małymi oczkami, tępo uśmiechniętego, no i do tego o jasnej karnacji.
  • Odpowiedz
@Bushi13: I zarobił na tym tyle co nic w porównaniu do dziennikarza który kradnąc jego pomysł,opatentował to i sprzedaje pozwolenia zbijając fortunę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bushi13: nie wiem czemu ale mi ta emotka z czasem się już przejadła i już nie wygląda pozytywnie tylko pogardliwie albo kojarzy mi się ze starszymi ludźmi. Za to takie "xD" w formie napisu zostało w moim sercu od dzieciństwa.
  • Odpowiedz
I to były piękne czasy. Wystarczyło narysować buźkę i wspominają o Tobie po 70 latach. A nie wiem co bym musiał teraz odkryć, wynaleźć czy zrobić...aby mnie wspominali po 70 latach.
  • Odpowiedz
Firma State Mutual Life Assurance Company z Worcester w stanie Massachusetts (obecnie znana jako Hanover Insurance) kupiła firmę Guarantee Mutual Company z Ohio. Fuzja spowodowała niskie morale pracowników. Próbując rozwiązać ten problem, Ball został zatrudniony w 1963 roku jako niezależny artysta, aby wymyślić obraz, który zwiększy morale. Ball zaczął od słoneczno-żółtego koła zawierającego uśmiech, jednak nie był zadowolony, że można go odwrócić do góry nogami, aby zrobić zmarszczkę. Dodając dwoje oczu, stworzył
Gieekaa - >Firma State Mutual Life Assurance Company z Worcester w stanie Massachuset...

źródło: 685px-Authentic_Worcester-made_smiley_face%2C_Harvey_Ball

Pobierz
  • Odpowiedz