Wpis z mikrobloga

#badoo #tinder #niebieskiepaski #rozowepaski
Pytanie nowego wykopka do osób doświadczonych, bo znudzenie sięga zenitu. Mając na uwadze stosunek kosztów, charakteru użytkowniczek i opisu OPa to jaką apkę byście polecili.
Opis:
Lvl 21, morda przeciętna (5/10 - 6/10), chociaż słyszałem od tęczowych, że czasem wyglądam słodko. Z charakteru umiarkowana dynamiczność (czasem "szalone" zachowania), skłonność do pisania i rozmów na tematy wyrwane z Choroszczy i Tworków, humor discordowy i #!$%@? (hehe afroamerykańskie geje, hehe JP2GMD), po alkoholu brak trudności z kręceniem się do towarzystwa, po dłuższym kontakcie tendencja do przystosowania się do drugiego rozmówcy pod względem stylu mówienia, tematów, chociaż początkowo są z tym trudności. Zamieszkanie: okolice ok. stutysięcznego miasta.
Inb4: "poznaj w realu" - planuję zaangażować się w działanie jakiegoś towarzystwa/fundacji
"Hehe grindr" - korzystałem i czas zmienić target :/

Aplikacje do polecenia

  • Badoo 17.4% (8)
  • Tinder 43.5% (20)
  • Inne 39.1% (18)

Oddanych głosów: 46

  • 4
  • Odpowiedz
@LloydsTerek: Kurde, że ja w Twoim wieku nie zacząłem korzystać z tych apek... Chociaż #!$%@? wie jakie byłoby teraz moje położenie. Kilka porad. Nawet jak jesteś w miarę przystojny, ale masz słabe fotki to będzie ciężko. Nie ma co się oszukiwać. Dobre fotki to połowa sukcesu, bo bez tego nawet nie zaczniesz gadki, żeby przekonać loszkę, żeby to akurat Ciebie wybrała xD Jeszcze kilka porad bym wymyślił, ale tak naprawdę najlepsza
  • Odpowiedz