Wpis z mikrobloga

@Wink: W policji ogólnie jest dużo cwaniaków i sebków, nie mówię tu o tym najtwardszym elemencie tylko o takich z pogranicza. Ta odzywka "Jak nie pamiętasz to ja ci nie przypomnę" jest na takim samym poziome co dresiarskie "Masz jakiś problem?" XD
  • Odpowiedz
@Krzysztof53647: Moją intencją nie jest bronić pisu, bo nimi gardzę, ale na poniższym filmie masz policję za rządów Donalda. I tak, wiem, ostatecznie ta pała wyleciała z policji, ale to tylko pokazuje, że ta formacja nie od dzisiaj jest przeżarta wszelkiego rodzaju syfem i patologią.
romek898 - @Krzysztof53647: Moją intencją nie jest bronić pisu, bo nimi gardzę, ale n...
  • Odpowiedz
@romek898 to jest właśnie różnica tych czasów, po nagłośnieniu koleś wyleciał, teraz 2 uprowadziło nastolatki i #!$%@?ło się na drzewie - wyciszamy, granatnik na komendzie? Przecież to Głośnik. Przeszukanie typiary co niby jest swiadkiem - czynności zostały przeprowadzone zgodnie z procedurami. Ten z filmiku wyżej dostanie jeszcze awans.
  • Odpowiedz
@romek898 Weź daj coś z ZOMO i napisz, że nie bronisz PiSu.
A tak ma serio to nie dwie sprawy.
1) Masz więcej tych nagrań? Bo jakbyś nie zauważył to za PiSu policja co chwilę coś #!$%@?. I co więcej napisałeś że ktoś wyleciał, teraz możesz #!$%@? granatnikiem w komendzie i nie wylecisz
2) Przez 8 lat PiS mógł zmienić policję na plus a nie na minus.
  • Odpowiedz
I tak, wiem, ostatecznie ta pała wyleciała z policji


@romek898: Masz jeszcze plis jakiś link do tego, bo szukanie po "głupia pała wylatuje z Policji" mi nie znajduje?
  • Odpowiedz
@GrimesZbrodniarz: @DzonySiara przebywam teraz w bliskiej okolicy granicy z bialorusią i policji jest to z 30x więcej niż normalnie. I zatrzymali mego kumpla z podstawówki jak jechał rowerem do sklepu w środku dnia. Patrol składał się ze znajomego policjanta i policjantki. Najpierw dmuchanko (kumpel myślał, że jaja sobie z niego robią) , potem kontrola roweru i ta cizia przywaliła się, że światło z tyłu nie działa i dostał za to mandat.
  • Odpowiedz
@Wink: W policji ogólnie jest dużo cwaniaków i sebków


@GrimesZbrodniarz: raczej półgłówków, zwróć uwagę że to przeważnie pełnosprawni faceci w sile wieku a idą do roboty o gównianych zarobkach i prespektywach, często "dla" wczesnej emerytury - która po pierwsze nie jest oszałamiająca a po drugie już wskazuje zapędy do alergii na pracę... Jeżeli facet jest pełnosprawny i ma IQ powyżej 70 to spokojnie jest w stanie zarobić 1,5-2x tyle co
  • Odpowiedz
@DzonySiara: Trafił swój na swego. Typ nagrywa ok, ale nie reaguje na polecenia, Nie wiemy jak rozpoczęła się interwencja. Jest to tylko fragment nagrania. Wykopowi eksperci kolejny raz kręca małysza z niczego.
  • Odpowiedz