Wpis z mikrobloga

@Zuldzin: Ja wiem, że komentarze typu bezbek zawsze dostają dużo plusów przy tych "memach" ale to jest #!$%@? trafione fest xD

Dwie kadencje Pis-Konfy i ksiądz będzie decydował o tym czy możecie kupić gumki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
A w ogóle to odpalił sie wam syndrom oblężonej twierdzy


@DontLookBackInAnger: Bo przez 30 lat było OK, wystarczyło jednak by kościół z partią podpisał nieformalną umowę i już wprowadzono zmiany i dzielenie społeczeństwa na "za aborcja" i "przeciw aborcji" Państwo Katolickie zaraz będzie. 3 lata za obrazę uczuć religijnych ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@DontLookBackInAnger: najpierw zakaz aborcji, potem zakaz transfuzji a na końcu leczenie nowotworów zdrowaskami.
Już nie mówiąc o eutanazji bo pewnego dnia obudzisz się w kraju, ze gdy w domu umrze np twoja babcia to wszczęte zostanie śledztwo czy napewno nikt jej nie pomógł zejść z tego swiata
  • Odpowiedz
@Kmicic90: To się nazywa satyra, wszystko bierzesz tak na poważnie? xD

Wiadomo, że nie będzie księdza-prokuratora sprawdzającego czy kupujesz gumki i stan ciąży kobiet

Ale katoliban postępuje i jeśli kolejne #!$%@? dopchaja się do koryta to Alhamdulillah. Jedyny plus, że nie potrwa to długo bo zatwardziałe katole wymierają
  • Odpowiedz
@DontLookBackInAnger: Choćby to że szpitale podpisują umowy z kościołem na patronów, na relikwie i inne cuda na kiju, przez co zobowiązują się do przestrzegania praw kościelnych, no i dodaj jeszcze księży np w radzie szpitala...
A syndrom oblężonej twierdzy to akurat uruchomił się Tobie ;)
  • Odpowiedz
@Zuldzin: jedyne co możecie, neofaszyści z lewicy, to ujadać - na nic więcej ani was nie stać, nikt normalny was nie popiera co widać po sondażach. I bardzo dobrze, ludzkie życie trzeba chronić - czego nie rozumiecie, faszole?
  • Odpowiedz