Wpis z mikrobloga

@cardenas Coooo? Bekazlewactwa? A gdzie prawicowe katolickie dopełnienie przysięgi małżeńskiej, na dobre i na złe? Katolickie wybaczanie? Zrozumienie błędów bliźnich? Ahhh, zapomniałem. Wzorowy prawicowy katolik ma na koncie trzy rozwody, w tym jeden kościelny i potajemnie rucha młodych chłopców w międzyczasie xD
  • Odpowiedz
@cardenas: po i Tusk to populisci i tyle. Jakby Kaczyński polecał jeść gówno i sadarze dzięki temu poszły by pisowi na + to nie zdziwił bym się że Tusk też by to polecał. Człowiek jak i partia choragiewek
  • Odpowiedz
@cardenas platforma moze i juz rzadzila dobrze i na pewno nie pojdzie na uklad z pisem, ale zaglosuje na konfederacje, czyli przyszlego koalicjanta pisu, bo lider platformy kiedys mial problemy rodzinne. Brzmi logiczne.
  • Odpowiedz
@D_Stog Życie polega m.in. ja popełnianiu błędów. A ta sprawa ze zdradą to ICH SPRAWA. Mocno prywatna. Ale prawicowcy nie dość że pod kołdry by wszystkim zaglądali to jeszcze chcą ogólnie życie układać.
  • Odpowiedz
Przypominam, że PO to partia dla rogaczy (ang. cuck) takich samych jak ich lider.


@cardenas: Przynajmniej nie hien walących najbardziej chamską propagandą wyssaną z dupy Kaczyńskiego, które próbują wyciągać takie prywatne sprawy z przeszłości, jakby miały jakikolwiek wpływ na dzisiejsza politykę.

Ale jak tak będą pogrywać to liczę na to, że i wam się kiedyś ktoś odgryzie i tych wszystkich rogaczy-mężów z Konfederacji, co to się wolą z kolegami, niż z
  • Odpowiedz
@wezsepigulke: Coś się kręcisz w zeznaniach, bo zdrada jest powodem do rozwodu zgodnie z naszym prawem oraz katolickimi dogmatami. Chociaż z tego co widzę, to ty najbardziej lubisz się #!$%@?ć w czyjeś sprawy zakładając 3 rozwody i dymanie chłopców w dupe po kryjomu. Nic nowego się dzisiaj nie dowiedziałem, ot standardowa taktyka zastraszania i poniżania. Nauczycie się wreszcie może jakiś bardziej wyrafinowanych metod? Bo od lat to samo i jakoś nie
  • Odpowiedz
@D_Stog POWODEM do rozwodu a nie PRZYMUSEM do rozwodu. Czaisz tą drobną różnicę? To że się nie rozeszli to jest ich sprawa, prywatna i osobista. Nie twoja, nie moja, nie mojego sąsiada, ICH!

Taktyka poniżania nie jest nazywanie kogoś "fajnip0laczkiem"? xD
  • Odpowiedz
Coś się kręcisz w zeznaniach, bo zdrada jest powodem do rozwodu zgodnie z naszym prawem oraz katolickimi dogmatami.


@D_Stog: No i wychodzi, że "katolicy" z konfy tak znają swoją religię, jak i ekonomię xDDD

Otóż w kościele w ogóle nie ma czegoś takiego, jak rozwód. Ani już tym bardziej nie z takich powodów xD

Inb4 dyskutuje z kolejnym multi skizo
  • Odpowiedz