Wpis z mikrobloga

Nie ma powodów dla których Polska miała by chcieć zawieszenia broni na wschodzie. Jeśli Rosja chce wojny na wyczerpanie, to należy jej to bezwzględnie dać. Tam codziennie ginie lub zostaje rannych od 400 do 600 rosyjskich żołnierzy. Codziennie.

Nie ma powodów się śpieszyć, robić jakiś gwałtownych ruchów, na wschodzie nie dzieje się nic niezgodnego z Polskimi interesami. Wystarczy jedynie dosyłać Ukrainie amunicję, a Białoruś i Wagnera można olać ciepłym moczem ich prowokacje nie osiągną stanu jaki może realnie zagrozić Polsce. To tylko wojenka nerwów na użytek Telegrama.

#rosja #wojna #ukraina #przemyslenia #takaprawda
N.....n - Nie ma powodów dla których Polska miała by chcieć zawieszenia broni na wsch...

źródło: image

Pobierz
  • 11
Tam codziennie ginie lub zostaje rannych od 400 do 600 rosyjskich żołnierzy. Codziennie


@Nostrian: to nie przestaje mnie poruszać gesty próbuje sobie to wyobrazić (w najgorętszym czasie liczba dzienna była ok 1k) w codziennych warunkach np u mnie w mieście naraz ginie taka liczba... to jest jakaś maszynka do mielenia.
Za dobrych czasów tyłu nawet nie ubijałem w RTCW na PC , a nie wspominając jaki to musi być zorganizowany proces
@Aguirre_gniew_brzozy: jeszcze jak porównać to z afghanem to ruSSkie w 20 dni wyrabiają normę, a wtedy jaka to była tragedia narodowa jak chłopcy wracali jaki gruz200 , a nie było takiego dostępu do informacji.
Albo dzisiaj ruSSkie społeczeństwo jest tak zastraszone albo zindoktrynowane albo zidiociałe, że ma to w dupie i dalej mandat przyzwolenia
@arkan997:

Nawet jeśli, straty sięgnęłyby miliona to na nikim w Rosji nie zrobiłoby to specjalnego wrażenia. Po prostu wyślą kolejnych.

To mit, już przewijały się tu informacje że brakuje im ludzi w przemyśle bo brali do woja, ciekawa sprawa jak na niby 140 milionowy kraj. Może i swoich obywateli nie szanują ale raczej na sprawny przemysł i inne gałęzie jak utrzymanie infrastruktury masę ludzi potrzebują bo to jednak ogromny kraj. Poza
@wot7557: Moją babcię w czasach PRL uczono, że jeśli ZSRR upadnie to nastąpi koniec świata. Nie był bym taki pewien czy Ukraina nie będzie nigdy w NATO. Światem nie rządzą jedynie interesy, to nie XIX wiek, a Rosja jest słabym państwem bez względu na to jak chciała by udawać, że jest inaczej.

Na razie nie ma sensu o tym myśleć, należy po prostu zabijać rosyjskich żołnierzy w jak największej ilości i
@wot7557: tak samo można było powiedzieć o każdym państwie byłego bloku wschodniego, a faktem jest, że zmuszenie NATO do działania byłoby samobójstwem każdego kto by się na takie działanie zdecydował