Wpis z mikrobloga

Też nie powinieneś się gapić, ale próbujemy cię wychować małymi kroczkami.


@Deykun: jak jakaś baba nie chce żeby się ktoś gapił się na jej wargi pieroga wystające przez obie nogawki szortów podwiniętych pod szyję to nie musi się tak ubierać - nie ma obowiązku chodzenia z dupą na wierzchu, zwłaszcza jak się planuje podróż w ciasnym przedziale pociągu
krótkie spodenki jako przejaw przesadnego ekshibicjonizmu. Kolego, ostatnio temperatury w kraju sięgają 30 stopni, a w pociągach klimatyzacja lubi się #!$%@?ć. Ma zakładać długie spodnie bo niewyedukowani troglodyci nie potrafią opanować swoich zwierzęcych zapędów? Niech zgadnę, jesteś jedną z tych osób, które na informacje o gwałcie powiedziałaby, że pewnie kobieta się wyzywająco ubrała.


@pekak: no popatrz - ja nigdy nie zakładam spodni które sięgają wyjzej niż kolana, bo nawet takich nie
Białorycerzyki piszą o jakichś spodenkach, a ja patrzę i jakoś ich nie widzę na zdjęciu xD nie wiem, czy to bielizna jej wystaje, czy to dalsza część bluzy.

Jeszcze klauny piszą o 30 stopniach i o tym jak inaczej ma się ubierać na upał, a gdyby choć raz popatrzyli na to zdjęcie, to zobaczyliby, że ona ma na sobie 2 warstwy górne i jeszcze wygląda jakby jej było zimno.

Trzeba być naprawdę
@pekak gdyby mężczyzna założył takie "spodenki" to nie byłoby to dobrze przyjęte, poza tym jeśli decyduje się je pokazać publicznie to raczej jest świadoma, że wielu ludzi je zobaczy, nie potrafię w żaden sposób zrozumieć twojego podejścia