Wpis z mikrobloga

Zacząłem spotykać się z dziewczyną w moim wieku (32l) i ogólnie wszystko jest ok ale martwi mnie jedna rzecz.
Ona jest mega naturalistką. Korzysta tylko z naturalnych kosmetyków, farbuje włosy henną, nie korzysta z leków np. przeciwbólowych tylko z naturalnych odpowiedników jak mięta. Rozstawia wszędzie jakieś świeczki zapachowe i kadzidełka. Obawiam się czy to red flag np. w trakcie pojawienia się dziecka. Twierdzi że nie dała by mu sztucznego mleka itp. Co myślicie?
#zwiazki #rozowepaski
  • 113
ciekawe jakich xD


@jankiel319: Nie wiem kurna rozwalenie sobie nerek czy wątroby choćby, takie tam pierdoły xd Generalnie leki przeciwbólowe nie usuwają ci przyczyny problemu, więc na ogól niezbędne nie są, a każda chemia jaką przyjmujesz jakieś skutki uboczne ma.
@alonzoo3: jak mnie glowa boli czy mam goraczke to tez nie siegam od razu po tabletki wiec nie uwazam zeby to byl red flag. to juz gorsze jest jak ktos codziennie lyka po 3 ibupromy bo na kazdy nawet najlzejszy bol, bo tu cisnienie za niskie, tu sie nie wyśpi, tu jakis kac. to byłby mocny red flag. póki nie bierze jakiś cordycepsów, witamin c lewoskrętnych i innych dziwnych wymysłów to
@alonzoo3

@banas921: nie, nie ma problemu z tym co ja biore

@thorgoth @onepnch twierdzi że w przypadku poważnych przypadków oczywiście do lekarza, ale jakieś gorączki leczyłą by inaczej niż ibuprofenem


zapytaj ile dla niej to gorączka xD ostatnio mi kumpel wysłał jak jakaś tinderówka mówiła że gorączkę należy leczyć dopiero jak osiągnie 42c xD
@alonzoo3 Żółta flaga. Nie oznacza to, że dziecko będzie katować mięta zamiast iść do lekarza. Tak jak nie każdy weganin katuję dziecko wegańska dieta. Rozmawiać, ruchać obserwować.