Wpis z mikrobloga

właśnie @Costantino_Palmiotto_IX usunął mi komentarz, bo mu napisałem że MLM to legalna wersja piramidy finansowej żerującej na zdesperowanych, biednych ludziach (,)

nie martw się Constantino, jestem pewien że babcia w końcu odbierze telefon i kupi od ciebie pakiet startowy

#frajerzyzmlm
  • 4
  • Odpowiedz
@goral27: No usunąłem, bo opisałem w pierwotnym poście dlaczego tak nie jest i prosiłem o merytorykę, a Ty dookoła Macieju swoje.

nie martw się Constantino, jestem pewien że babcia w końcu odbierze telefon i kupi od ciebie pakiet startowy


I znowu ad personam z braku sensownych argumentów czyli błąd logiczny. A na dodatek błąd faktyczny - nie działam, nie działałem i nie będę nigdy działał w żadnym MLM.
  • Odpowiedz
@goral27: Mnie zablokowal bo mu porownalem do komunizmu. XD.

Tak tak...
@Costantino_Palmiotto_IX: Ale jakich konkretow chcesz? Takich jak te Twoje "miliony pracownikow MLM." I "Miliardowe modele"?

No Korea Pn. Tez ma miliony pracownikow i miliardowe modele. A nawet bombe atomowa.

Ale pracodawca z niej patologicznie #!$%@?.

Dostales konkret: Reklamujesz scam metodami "wybielajacymi" "ze to pech".

Tak tak "...To nie byly prawdziwe MLMy..."

Mozemy tak do rana przeciez.

Gdzie tu "merytoryka"?
  • Odpowiedz
@slapdash: konto ma od miesiaca, chyba tez od niedawna rozpoczął przygodę z tą piramidą. tu wbija, bo liczy na to, ze najdzie frajerów - a ze fundamentem wykopu są idioci to pewnie znajdzie. nawet sprytne ;)
  • Odpowiedz