Wpis z mikrobloga

Dobra zaczynamy serie ankiet. Bede was pytal w nich jak zapatrujecie sie na rozne rzeczy ktore czesto i gesto wystepuja u polskich swin. Na poczatek mega popularne w ostatnich latach bazgroly na ciele czytaj tatuaze.
#p0lka #przegryw #blackpill #redpill #tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #szarpankizzyciem #seks
Pobierz kamil-tika - Dobra zaczynamy serie ankiet. Bede was pytal w nich jak zapatrujecie sie...
źródło: polkopolitan-magazyn-gazeta-prasa-dla-polek

Czy podobaja ci sie tatuaze u swin?

  • Jak ma jeden czy dwa to moze byc 36.3% (189)
  • Lubie tatuaze i jak ma ich duzo to mi to odpowiada 15.2% (79)
  • Kategorycznie nie lubie zadnych tatuazy 48.5% (252)

Oddanych głosów: 520

  • 23
@kamil-tika: ja to pamiętam jak mi się podobała pewna latynoska goth (ma zbanowany Instagram). Na dekolcie ma wytatuowaną pajęczynę z jakąś kłódką, a na brzuchu czarną wdowę. Wszystko zależy od tego jak tatuaż jest wykonany, jak to się z kimś komponuje. Taka p0lka da sobie pierwszą lepszą dziarę i nie wygląda to za dobrze.
@kamil-tika: tatuaż tatuażowi nierówny. Najbezpiecznej bez, ale czasami trafiają się takie, które robią robotę i upiększają dziewczynę. Więcej chyba jednak znam dziewczyn, które chciały się tym upiększyć, a wygląda to po prostu słabo i robi to z fajnej dziewczyny, dziewczynę odpychającą seksualnie.