Wpis z mikrobloga

Dobra zaczynamy serie ankiet. Bede was pytal w nich jak zapatrujecie sie na rozne rzeczy ktore czesto i gesto wystepuja u polskich swin. Na poczatek mega popularne w ostatnich latach bazgroly na ciele czytaj tatuaze.
#p0lka #przegryw #blackpill #redpill #tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #szarpankizzyciem #seks
kamil-tika - Dobra zaczynamy serie ankiet. Bede was pytal w nich jak zapatrujecie sie...

źródło: polkopolitan-magazyn-gazeta-prasa-dla-polek

Pobierz

Czy podobaja ci sie tatuaze u swin?

  • Jak ma jeden czy dwa to moze byc 36.3% (189)
  • Lubie tatuaze i jak ma ich duzo to mi to odpowiada 15.2% (79)
  • Kategorycznie nie lubie zadnych tatuazy 48.5% (252)

Oddanych głosów: 520

  • 23
@kamil-tika: najlepsze jest to że większość nie ma pojęcia jaki rodzaj wzoru się najlepiej prezentuje a prezentują się proste kontury i grube linie. Większość tych kwiatków i motylkow po kilku latach będzie wyglądać jak parch.
@Echo225: ja mowie i inne ogarniete dziewczyny tez nie maja problemow z zaakceptowaniem roznych epitetow jakimi sie was nazywa. Mam kolezanki ktore nie maja zadnych oporow zeby powiedziec np. "a ostatnio Krzycho przyszedl na impreze z jakas nowa dupa". No i co? Kobieta kobiecie kobietą? A ustosunkowujac sie do twojego pytania to dobrym odpowiednikiem meskim bedzie slowo "dzik". Oczywiscie najgorsze epitety sa zarezerowowane dla calej reszty obrzydliwych, zaklamanych p0lek ktorych na
No ja bym niekulturalnej osoby nie nazwała "ogarniętą" , wręcz odwrotnie. Dystansu mi nie brakuje, ale schamienia nie rozumiem i nie popieram w publicznym dyskursie. Ale ja to ja. Pozdrowienia, dziku:) Albo może lepiej knurze? ;)
@kamil-tika widziałem sporo tatuaży, ale nie znalazłem jeszcze takiego, który rzeczywiście niósłby ze sobą jakieś przesłanie, jakiś mądry cytat, albo artystyczną wartość - najczęściej to jakieś bohomazy na poziomie przemyśleń 5-latka, imiona dzieci (no ok, rozumiem, ale dobiera się tam taką czcionkę, że musisz to trzymać pod odpowiednim kątem, bo inaczej za #!$%@? nie domyślisz się, co jest napisane), albo jakieś karykaturalne rysunki oklepanych motywów typu jakaś czacha, płomienie (co one w
@buczubuczu: juz pomijajac to wszystko dla mnie kluczowym argumentem jest to jak taki tatuaz bedzie wygladal za 10 lat. Swinia sobie robi tatuaz na brzuchu a za 10 lat sie cala pomarszczy to bedzie to wygladac jakby jej ptak nasral xD
@Echo225: nie widze tu nic niekulturalnego. To jak w necie na jakims insta jedna pisiapsi pisze drugiej pod zdjeciem "mmm jaka dupeczka" to co tez jest chamska, niekulturalna itd.? Daj spokoj. Nie wiem ile masz lat Grazyna ale jak mniej niz 40 to sie dziwie, ze takie rzeczy cie obrazaja.
Nie napisałam, że mnie obrażają, bo ja się nie identyfikuję z omawianym przez Ciebie gatunkiem trzody chlewnej. Raczej wyraziłam zdanie, że jest to niekulturalne wyrażenie. To, że Ty nic niekulturalnego w tym nie widzisz to już ustaliliśmy, nie widzę zatem sensu tłumaczenia Ci mojej perspektywy. Bywaj zatem, Januszu i nie trudź się więcej odpisywaniem na moje komentarze:)