Wpis z mikrobloga

Czy to dla jak sobie tak piszesz? Mam ci zacząć cytować kłamstwa polityków konfederacji?


@Kryspin013: politycy kłamią. Wow! Słyszałeś, że woda jest mokra, czy sugerujesz, że politycy innych partii nie kłamią?

Jeszcze te wypierdy o merytoryce. Nie wiem, czy zauważyłeś, ale to jest dyskusja na wykopie, a nie dyskusja akademicka czy sprawa w sądzie więc soory, ale co ty #!$%@?? XD W ogóle jak możesz mi zarzucać pozamerytoryczność (jakkolwiek definiujesz sobie
@Kryspin013: politycy kłamią. Wow! Słyszałeś, że woda jest mokra, czy sugerujesz, że politycy innych partii nie kłamią?


@malinq: a, no tak. Politycy ogólnie kłamią, więc wypowiedzi rusofilów z k0nfy są nieprawdziwe XD I ty coś pisałeś o pozamerytorycznych komentarzach, tak?

@Kryspin013: No tak, jesteśmy na wykopie więc możemy porzucić merytorykę i rzucać się gównem. Masz rację. Winszuję poziomu.


@malinq: j. w.

to nie odwracanie kota ogonem,


@malinq:
  • 0
a, no tak. Politycy ogólnie kłamią, więc wypowiedzi rusofilów z k0nfy są nieprawdziwe XD I ty coś pisałeś o pozamerytorycznych komentarzach, tak?


@Kryspin013: to była moja odpowiedź na twoją propozycję pokazania mi kłamstw polityków konfy. Nie zrozumiałeś, że względem całej sceny politycznej, żadne kłamstwa nie mają znaczenia, bo każdego jednego polityka można złamać na kłamstwie i zmianie opinii.
Nie zrozumiałeś.

j. w.


Podwójnie nie zrozumiałeś.

odwracasz już chyba 3 raz kota