Wpis z mikrobloga

@Kryspin013: winszuję znajomości redakcji sputnika


@malinq: ty jesteś k0nfiarzem, że takie fikołki robisz? xD

Dowiedziałem się z neta o typie, że wpadł na listy i czym się zajmował.

No i widzę, że po tylu latach proruskiego gówna, jakie #!$%@?ł korwin i inni konfederaci dalej niektórzy potrafią być przekonani, że konfederacja nie jest proruska xD

Z jedną rzeczą się tylko pomyliłem. Typ nie jest był redaktorem a publicystą sputnika

https://resetobywatelski.pl/przemoc-w-przemyslu-pas-szahida-i-pogromowy-radny-zapalowski/
https://oko.press/sputnik-wyladowal-kim-sa-kresowiacy-z-konfederacji
Kryspin013 - >@Kryspin013: winszuję znajomości redakcji sputnika

@malinq: ty jesteś ...

źródło: d05f241a5246058de1c85fa8f77e10eacd9b6341febbfaafa30e8121c203db00

Pobierz
ty jesteś k0nfiarzem, że takie fikołki robisz? xD


@Kryspin013: musiałbyś zdefiniować k0nfiarza, żebym Ci odpowiedział na to pytanie na poziomie wyborców konfederacji rzucających się do wszystkich ze swoim "lewakuuu"

konfederacja nie jest proruska


No jak lider partii mówi, że Ukrainie trzeba pomagać i trzeba wysyłać broń to mi się to trochę kłóci z byciem proruskim :/ Może dlatego, że jestem w stanie patrzeć na osoby przez pryzmat indywiduów, a nie muszę
@Kryspin013: musiałbyś zdefiniować k0nfiarza, żebym Ci odpowiedział na to pytanie na poziomie wyborców konfederacji rzucających się do wszystkich ze swoim "lewakuuu"


@malinq: typ, który praktycznie broni konfederacji za wszelką cenę i w praktyce traktujący polityków konfederacji jak jakiś bożków.

coś jak l3stki, qluchy, volki czy inne sorki oraz ich pochodne.
typ, który praktycznie broni konfederacji za wszelką cenę i w praktyce traktujący polityków konfederacji jak jakiś bożków.


@Kryspin013: w żadnym przypadku, ale czasami lubię stanąć w ich obronie jak zarzuty w ich stronę są pozamerytoryczne, a autor się sam ośmiesza xd

Np #!$%@? o ściąganiu osób z innych partii podczas gdy zarówno PiS, PO i Lewica takie kontrowersyjne transfery mają dawno za sobą xd
@Kryspin013: w żadnym przypadku, ale czasami lubię stanąć w ich obronie jak zarzuty w ich stronę są pozamerytoryczne, a autor się sam ośmiesza xd


@malinq: no na razie po za fikołkiem "ze znajomością redakcji sputnika" to tak średnio dałeś jakiś argument w ich obronie.

Np #!$%@? o ściąganiu osób z innych partii podczas gdy zarówno PiS, PO i Lewica takie kontrowersyjne transfery mają dawno za sobą xd


Wkleiłem ci tylko
to tak średnio dałeś jakiś argument w ich obronie.


@Kryspin013: wiesz co to znaczy pozamerytoryczne? To, że argumentem na adekwatnym poziomie byłoby "jesteś głupi", a ja nie zniżam się do tego poziomu xD

Pokaż mi takie transfery w innych partiach a ja ci pokażę więcej pokemonów z konfy, jak tak bardzo lubisz ich bronić.


@Kryspin013: i co chcesz się licytować czy były publicysta w sputniku jest bardziej proruski niż bohaterowie
@Kryspin013: i co chcesz się licytować czy były publicysta w sputniku jest bardziej proruski niż bohaterowie Lewicy (partii, nie nurtu politycznego) którzy obnoszą się z wizerunkami popularnych komunistów?


@malinq: a tak. Zwłaszcza, że i dla mnie lewica to w większości postkomuchy.

Problem jest głównie w tym, że jak porównasz sobie prorosyjsość polityków innych partii to okazuje się, że k0nfa #!$%@? po za skalę.
a tak. Zwłaszcza, że i dla mnie lewica to w większości postkomuchy.


To się licytuj sam. Ja nie widzę w tym żadnego pożytku oprócz udowadniania własnych tez samemu sobie.

Problem jest głównie w tym, że jak porównasz sobie prorosyjsość polityków innych partii to okazuje się, że k0nfa #!$%@? po za skalę.


@Kryspin013: Czym mierzysz tę prorosyjskość? Ilością artykułów na okopress i gazeta.pl? Czy może tym, że wciskają na listy jakichś anonów
To się licytuj sam. Ja nie widzę w tym żadnego pożytku oprócz udowadniania własnych tez samemu sobie.


@malinq: Chciałem po prostu zobaczyć jak się wymkniesz pod naporem rusofillów z konfy.

@Kryspin013: Czym mierzysz tę prorosyjskość? Ilością artykułów na okopress i gazeta.pl? Czy może tym, że wciskają na listy jakichś anonów którzy będąc z dala od mainstreamu zawsze mieli większe szanse żeby otrzeć się o instytucje które jakkolwiek były powiązane z