Wpis z mikrobloga

Witam po wizycie u terapeutki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam takie różne myśli od tygodnia.
- Czy wam też rodzice wmówili jakiś irracjonalny strach przed czymś? U mnie to będzie pływanie bo ktoś w rodzinie się topił. Ja uczyłam się dzięki temu pływać po 18...
- Gdybyście obudzili się dziś mając 10 lat to co byście chcieli zmienić w swoim życiu? Raczej chodzi o kwestie nie "KUPIE BITCOINA" tylko w " w sumie to zacznę uczyć się gry na gitarze wcześniej".


#rozowamanga #anime
StrangeGem - Witam po wizycie u terapeutki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam takie różne myśli od tygod...

źródło: 5bf5d43e0de95d8c4cf79dda8eb289c5806c4fbe_hq

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
Gdybyście obudzili się dziś mając 10 lat to co byście chcieli zmienić w swoim życiu?


@StrangeGem: nie nadstawiać drugiego policzka jak przegryw tylko lać debili i patrzeć czy równo puchną ()
  • Odpowiedz
- Gdybyście obudzili się dziś mając 10 lat to co byście chcieli zmienić w swoim życiu? Raczej chodzi o kwestie nie "KUPIE BITCOINA" tylko w " w sumie to zacznę uczyć się gry na gitarze wcześniej".


@StrangeGem: Olałbym co niektórych "kolegów", a gadał więcej z dziewczynami.
  • Odpowiedz
  • 1
@adrninistrator przecież młody dorosły przez większość swojego życia był zależny od swoich rodziców, często nie mając żadnego wpływu na swoje życie więc w czym problem
  • Odpowiedz
  • 2
@adrninistrator: odpowiem Ci, nie winię za porażki błąd w wychowaniu to błąd w wychowaniu. JA NIE MÓWIĘ O MATKO BOSKO PRZEGRAŁAM W ŻYCIE. Finalnie nauczyłam się pływać i zastanawia mnie co mogło być czymś takim u innych. Idź być głupszy gdzie indziej.
  • Odpowiedz